2726

زنه باماشین اومد شوهرمم بود منم رفتم...اول ک بهم تهمت خیانت زد...بعدشم گف بابات نیادخونمون و مهریتو باید ببخشی من از بابات میترسم😏طرفم گف مهریه برازهراس ن باباش میگه ن من از باباش میترسم گفتم منم ازتو میترسم که خودزنی میکنه هنوزم که هنوزه میگه ن تو هل دادی...قرارشد فردا بریم مشاوره دوتایی...قرارشد مثلا تکرارنکنه اتفاقات قبلو ولی تانشستم گف بابات فلان گف به بابام😂مطمئنم درس بشو نیس حالامن فردامشاوره برام بعد بیام تصمیم بگیرم؟اون تهمتشو چیکارکنم؟اخه چن ماه پیش یکی زنگید گف زهرایی و اس داد منم تاشوهرم اومد گذاشتم کف دستشو خطمم دادم بهش...حالا میگه اون طرف میگفته من باهاش دوس بودم😨گفتم شمارمو میگیرم ثابت کن باهاش دوس بودم...دیگ این کارش مونده بود....ازش کاملا قطع امیدکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نی نی یارخواهش مندیم این تاپیکای خیانتو جمع کنه 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728

زنه کیه ؟؟

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
خیانت نیس عزیزم من ماه هاست مشکل دارم...شوهرم بهم تهمت زد

من خبرنداشتم. اشتباه شد پس

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

خانوما شوهرم پسرعمومه خیلییی مشکلات زیادی داریم چهارروزه اومدم اینجا و این زنه ک میگم خیلی محترم و دوست مشترکمونه....شوهرمم اورده بود حرفاشو بزنه که ته حرفاش به این ختم شد برم مهریمو ببخشم تانگهم داره!یااینکه بابام نیادخونمون خودشم که خونه بابام میگه دیگ نمیام....حالا برگردمم هی میگه بابات فلان گف بابات بهمان گف

رفتم تاپیک قبلیاتم خوندم بازم خیلی نامفهوم توضیح دادی متوجه نشدم آخرش جریانتون چیه

جریانمون مشکل اعصاب شوهرم خودزنیش وانداختنش گردن من....دخالت باباش خبرچینی شوهرم زورگفتناش و ...

2706