2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اها فک کردم میگی یکی یه نفر بچه اش فرهنگیه بعد واسه اون بچه اش میخواد😂😂 ...ببین توی مصاحبه به محض اینکه بفهمن فرزند فرهنگی هستی واقعا برات یه امتیاز خیلی خیلی بزرگ هست و امتیازتو توی مصاحبه بسیار بالا میبره...اما رتبه ی  کنکورت هم خیلی مهمه

من کاملا در جریانم

هیچ امتیاز مثبتی نداره حتی تو مصاحبه

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
نه اونی ک پارتی داشته باشه مستقیم میره 😂  بدون ازمون  اینا باید مجاز بشن مصاحبه برنو... ...

استثنائا این دانشگاه فرهنگیانه با پارتی ام نمیشه کاری از پیش برد خداروشکر

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
تاثیری نداره  فقط اگه بعد مصاحبه دو نفر شرایط یکسانی داشته باشن اون ک فرهنگیه خونوادش بین اون ...

نه همچین چیزی نیس

2706