2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اها فک کردم میگی یکی یه نفر بچه اش فرهنگیه بعد واسه اون بچه اش میخواد😂😂 ...ببین توی مصاحبه به محض اینکه بفهمن فرزند فرهنگی هستی واقعا برات یه امتیاز خیلی خیلی بزرگ هست و امتیازتو توی مصاحبه بسیار بالا میبره...اما رتبه ی  کنکورت هم خیلی مهمه

من کاملا در جریانم

هیچ امتیاز مثبتی نداره حتی تو مصاحبه

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
نه اونی ک پارتی داشته باشه مستقیم میره 😂  بدون ازمون  اینا باید مجاز بشن مصاحبه برنو... ...

استثنائا این دانشگاه فرهنگیانه با پارتی ام نمیشه کاری از پیش برد خداروشکر

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
تاثیری نداره  فقط اگه بعد مصاحبه دو نفر شرایط یکسانی داشته باشن اون ک فرهنگیه خونوادش بین اون ...

نه همچین چیزی نیس

2706