2737
2739
عنوان

حتی شوهرم دلمو میشکنه ..آیا باید بذارم برم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 48 پست

ببخشید مشکل فاصله سنی خودت و همسرته که خیلی زیاده. وگرنه بیست و شیش سال سنی نیست برای درمان و مادرشدن مشکلتم حاد نیست. همسرت چقدر دیر یادش افتاده پدربشه خب ازاول میگفت جلوگیری نکنیم. مظلوم نباش غصه نخور

عزیزم شما کجا رفتین طب اسلا می بعد چند وقت نتیجه گرفتین

ایت الله تبریزیان خودشون که نجفن ازشاگرداشون داروگرفتیم...

نتیجه که نگرفتیم فقط خداروشکر اسپرمش ازصفری دراومده

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم طب اسلامی روامتحان کنن خواهرانه پیشنهادمیکنم من تواطرافیانم خیلیا جواب گرفتن  حتی شوهرمن ...

طب اسلامی کجا باید برم مطب دارن ؟؟نمیدونم از کجا پیدا کنم طب اسلامی شهرمو

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
طب اسلامی کجا باید برم مطب دارن ؟؟نمیدونم از کجا پیدا کنم طب اسلامی شهرمو

جهت ویزیت تلفنی و سفارش دارو با شماره
02533803011
تماس حاصل فرمایید.

عزیزم زنگ بزن ازت سوال میپرسن طبق سوال هایی که ازت میپرسن دارومیفرستن

2728
ببخشید مشکل فاصله سنی خودت و همسرته که خیلی زیاده. وگرنه بیست و شیش سال سنی نیست برای درمان و مادرشد ...

جلوگیری نداشتیم ولی دیر رفتم دکتر ..منم همینو بهش گفتم که من سنی ندارم برای جنگیدن و درمان شدنم اگه زیادی علاقه داری به بچه بذار و برو سراغ یکی دیگه 

جهت ویزیت تلفنی و سفارش دارو با شماره 02533803011 تماس حاصل فرمایید. عزیزم زنگ بزن ازت سوال میپرس ...

جاری من بچه اولشو با ivf باردارشد بچه دوم هم دکترا گفته بودن طبیعی غیرممکنه اما عزمش روجذب کرد این داروهای طب اسلامی رومصرف کرد بدمزه است ولی انجام دادالان بارداره

خوشبحالش من بیچاره خیلی زودتراز اون رفتم سراغ درمان ولی نشده

2738
جاری من بچه اولشو با ivf باردارشد بچه دوم هم دکترا گفته بودن طبیعی غیرممکنه اما عزمش روجذب کرد این د ...

منم دقیقااا عصابم نمیکشه و خیلییی ناراحتم 

جلوگیری نداشتیم ولی دیر رفتم دکتر ..منم همینو بهش گفتم که من سنی ندارم برای جنگیدن و درمان شدنم اگه ...

عزیزم به وکترت اعتماد کن داروهاشو سروقت بخور درست میشه گرمیجات هم زیاد بخور دلی طب سنتی من نتیجه نگرفتم با این که کلی داروهای گرون و دستساز شو استفاده کردم

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
عزیزم‌مشکل تخمک داشتی ؟فولیکول منظورته ؟چه دارو و آمپولهایی بهت داد، شرمنده وسط تاپیکت میپرسم ،منم ه ...

اره تخمک هام کوچیکتر از حد نرمال هست .لتروزول و اوبووست یه دوره خوردم یه دوره هم لتروزول و یه قرص خارجی دیگه آمپول هم زدم 

جلوگیری نداشتیم ولی دیر رفتم دکتر ..منم همینو بهش گفتم که من سنی ندارم برای جنگیدن و درمان شدنم اگه ...

نگران نباش مشکلت خیلی کوچیکه حل میشه. من همسرم سه ماه بزرگتره ازم. نه مثل ماخوبه نه دیگه ده سال واینا... اما مردکه نمیخواد بزاد و شیربده که.پنجاه سالش هم باشه مهم نیست.من باورکن کلی شکسته شدم ازنظرجسمی به خدا الان باردارم نمیتونم دودقیقه سرپا بایستم سرم گیج میره

2706