2703
2553

سلام 

من قبلا هم گفتم که مشکل بچه دار نشدن ما از من هست پرولاکتینم‌بالاس ولی من فقط الان چند ماهه رفتم دکتر فهمیدم اینجوریه قبلش نرفته بودم اصلا شرایطش رو نداشتم ما هیچ پولی نداشتیم اون موقعه هیچی الان میگه طلاهاتو میفروختی میرفتی دکتر من نمیدونستم که اینجوری میشه بعدش برگشته میگه من دلم نمیخواد بچه ام به جای اینکه بگه به جون بابام بگه به روح بابام ایا اینم تقصیر منه اخه مگه ما چند سالمونه که اینجوری فکر میکنه من‌۲۶سالمه خودش۳۷ الان من باید چیکار کنم دلم میخواد بذارم برم من اون روزی که دکتر گفت تخمک هات کوچیکن گفتم بهش اگه میتونی من بجنگم و دنبالش برم اگه نه طلاقم رو بده گفت نه تا تهش هستم بعد الان اینجوری میکنه

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم شما سنی نداری من ۳۰ ساله شدم هنوز دو دلم که اقدام کنم یا نه مشکل اینجاست سن همسرت زیاده... بعدم تلزه مشکبت رو فهمیدی حالا برو دنبال درمانش اگه نشد بعد تصمیم‌بگیر میخوای چیکار کنی چرا زود نا امید شدین

به نظرم این سری که رفتی دکتر به شوهرت بگو دکار گفته وضعبتت خوب شده بگو گفته شوهرت هم باید بره ازمایش اسپرم بده اونم بفرس

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

آدم وقتی داره ازدواج میکنه  باید بدونه  ک زندگی همش خوشی و لذت و ... نیست !  روزهای بیماری و ورشکستگی و بیکاری و  بچه دار نشدن  و .... هم  ممکن برای آدم پیش بیاد و بعد با این تفاسیر یکی رو انتخاب کنه و  پای انتخابشم وایسه 

زندگی خاله بازی نیست ک تا ب جای سختش رسید ؛ بگید خداحافظ .... ( زن و مرد هم نداره )

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706