1421
1389
عنوان

حتی شوهرم دلمو میشکنه ..آیا باید بذارم برم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 48 پست

پس از این به بعد هر سری دکتر رفتی اومدی بهش بگو دکتر گفته خیلی خوب به دارو جواب داده گفته فقط نباید استرس و فسار نداشته باشی

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
من ۳۱ سالمه شوهرم ۴۱ تازه بچمون دوماهشه ان شالله بوقت این اذان همین ماه مامان بشی عزیزم

منم همینو میگم ولی نمیفهمه خوبه تحصیل کرده هم هست حالا

.خدایاا این ماه دیگه نا امیدم نکن و یه نی نی سالم بهم بده لطفا برام دعا کنید بعد دو سال دیگه نتیجه ببینم ..
پس از این به بعد هر سری دکتر رفتی اومدی بهش بگو دکتر گفته خیلی خوب به دارو جواب داده گفته فقط نباید ...

گفتم تو تاپیک قبلم دوستان این پیشنهاد رو دادن همین رو گفتم برگشت گفت دکتره کارشو بلد نیس عوض کن 

.خدایاا این ماه دیگه نا امیدم نکن و یه نی نی سالم بهم بده لطفا برام دعا کنید بعد دو سال دیگه نتیجه ببینم ..

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

واقعا اگه پول دکتر رفتن ندارین بچه هم نیارین خیلی اذیت میشین  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
واقعا اگه پول دکتر رفتن ندارین بچه هم نیارین خیلی اذیت میشین    

الان اوضاعمون خدارو شکر بهتره و منم به فکر افتادم 

1390
گفتم تو تاپیک قبلم دوستان این پیشنهاد رو دادن همین رو گفتم برگشت گفت دکتره کارشو بلد نیس عوض کن  ...

بهش میگفتی اونقدر ادمایی اونحا هستن که بوون مسکل هستن ولی ناشناخته باردار نمیشن چرا انقده تو ناشکری ما داریم درمان میکنیم دیگه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

عزیزم طب اسلامی روامتحان کنن خواهرانه پیشنهادمیکنم من تواطرافیانم خیلیا جواب گرفتن 

حتی شوهرمن اسپرمش صفربود ازصفری دراومد۲.۵ملییون الان اسپرم داره ولی خوب باز به درد نمیخوره

برای مادرشدنم یه صلوات بفرستین🙏🙏😍😍😍
منم همینو میگم ولی نمیفهمه خوبه تحصیل کرده هم هست حالا

عزیزم‌مشکل تخمک داشتی ؟فولیکول منظورته ؟چه دارو و آمپولهایی بهت داد، شرمنده وسط تاپیکت میپرسم ،منم همین مشکل رو دارم ظاهرا

فقط یه لوله رحمی پیچ خورده دارم،یه حاملگی خارج رحمی داشتم ،لطفا هر کس مثل من بوده و باردار شده منو راهنمایی کنه ،تاپیک زدم جواب نگرفتم، ممنونم
عزیزم طب اسلامی روامتحان کنن خواهرانه پیشنهادمیکنم من تواطرافیانم خیلیا جواب گرفتن  حتی شوهرمن ...

عزیزم شما کجا رفتین طب اسلا می بعد چند وقت نتیجه گرفتین

1394

ببخشید مشکل فاصله سنی خودت و همسرته که خیلی زیاده. وگرنه بیست و شیش سال سنی نیست برای درمان و مادرشدن مشکلتم حاد نیست. همسرت چقدر دیر یادش افتاده پدربشه خب ازاول میگفت جلوگیری نکنیم. مظلوم نباش غصه نخور

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم شما کجا رفتین طب اسلا می بعد چند وقت نتیجه گرفتین

ایت الله تبریزیان خودشون که نجفن ازشاگرداشون داروگرفتیم...

نتیجه که نگرفتیم فقط خداروشکر اسپرمش ازصفری دراومده

عزیزم طب اسلامی روامتحان کنن خواهرانه پیشنهادمیکنم من تواطرافیانم خیلیا جواب گرفتن  حتی شوهرمن ...

طب اسلامی کجا باید برم مطب دارن ؟؟نمیدونم از کجا پیدا کنم طب اسلامی شهرمو

طب اسلامی کجا باید برم مطب دارن ؟؟نمیدونم از کجا پیدا کنم طب اسلامی شهرمو

جهت ویزیت تلفنی و سفارش دارو با شماره
02533803011
تماس حاصل فرمایید.

عزیزم زنگ بزن ازت سوال میپرسن طبق سوال هایی که ازت میپرسن دارومیفرستن

ببخشید مشکل فاصله سنی خودت و همسرته که خیلی زیاده. وگرنه بیست و شیش سال سنی نیست برای درمان و مادرشد ...

جلوگیری نداشتیم ولی دیر رفتم دکتر ..منم همینو بهش گفتم که من سنی ندارم برای جنگیدن و درمان شدنم اگه زیادی علاقه داری به بچه بذار و برو سراغ یکی دیگه 

1387
جهت ویزیت تلفنی و سفارش دارو با شماره 02533803011 تماس حاصل فرمایید. عزیزم زنگ بزن ازت سوال میپرس ...

جاری من بچه اولشو با ivf باردارشد بچه دوم هم دکترا گفته بودن طبیعی غیرممکنه اما عزمش روجذب کرد این داروهای طب اسلامی رومصرف کرد بدمزه است ولی انجام دادالان بارداره

خوشبحالش من بیچاره خیلی زودتراز اون رفتم سراغ درمان ولی نشده

جهت ویزیت تلفنی و سفارش دارو با شماره 02533803011 تماس حاصل فرمایید. عزیزم زنگ بزن ازت سوال میپرسن ...

ممنونم .

جاری من بچه اولشو با ivf باردارشد بچه دوم هم دکترا گفته بودن طبیعی غیرممکنه اما عزمش روجذب کرد این د ...

منم دقیقااا عصابم نمیکشه و خیلییی ناراحتم 

مشکل زن خیلی زودترازمشکل مردجواب میده 

اره دکتر هم همینو گفت ولی صبر و تحمل نداره 

1364