1421
1363

سلام 

من قبلا هم گفتم که مشکل بچه دار نشدن ما از من هست پرولاکتینم‌بالاس ولی من فقط الان چند ماهه رفتم دکتر فهمیدم اینجوریه قبلش نرفته بودم اصلا شرایطش رو نداشتم ما هیچ پولی نداشتیم اون موقعه هیچی الان میگه طلاهاتو میفروختی میرفتی دکتر من نمیدونستم که اینجوری میشه بعدش برگشته میگه من دلم نمیخواد بچه ام به جای اینکه بگه به جون بابام بگه به روح بابام ایا اینم تقصیر منه اخه مگه ما چند سالمونه که اینجوری فکر میکنه من‌۲۶سالمه خودش۳۷ الان من باید چیکار کنم دلم میخواد بذارم برم من اون روزی که دکتر گفت تخمک هات کوچیکن گفتم بهش اگه میتونی من بجنگم و دنبالش برم اگه نه طلاقم رو بده گفت نه تا تهش هستم بعد الان اینجوری میکنه

.خدایاا این ماه دیگه نا امیدم نکن و یه نی نی سالم بهم بده لطفا برام دعا کنید بعد دو سال دیگه نتیجه ببینم ..

همه عصاب و روانم بهم ریخته اس نمیدونم اصلا چه کاری درسته چه کاری غلط‌

.خدایاا این ماه دیگه نا امیدم نکن و یه نی نی سالم بهم بده لطفا برام دعا کنید بعد دو سال دیگه نتیجه ببینم ..

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
1394

عزیزم شما سنی نداری من ۳۰ ساله شدم هنوز دو دلم که اقدام کنم یا نه مشکل اینجاست سن همسرت زیاده... بعدم تلزه مشکبت رو فهمیدی حالا برو دنبال درمانش اگه نشد بعد تصمیم‌بگیر میخوای چیکار کنی چرا زود نا امید شدین

خدایا داده و نداده ات رو شکر

به نظرم این سری که رفتی دکتر به شوهرت بگو دکار گفته وضعبتت خوب شده بگو گفته شوهرت هم باید بره ازمایش اسپرم بده اونم بفرس

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
انشاالله ک خیلی زود خدا دامنتو سبز کنه عزیزم

خیلیی دلمو میشکنه خیلیی 

آدم وقتی داره ازدواج میکنه  باید بدونه  ک زندگی همش خوشی و لذت و ... نیست !  روزهای بیماری و ورشکستگی و بیکاری و  بچه دار نشدن  و .... هم  ممکن برای آدم پیش بیاد و بعد با این تفاسیر یکی رو انتخاب کنه و  پای انتخابشم وایسه 

زندگی خاله بازی نیست ک تا ب جای سختش رسید ؛ بگید خداحافظ .... ( زن و مرد هم نداره )

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1403

من خودم هم بچه دارنمیشم مشکل ازشوهرمه بعضی وقتا که میگم بچه دارنمیشم دوباره دلم براش میسوزه دیشب گریه کردگفت من بچه ام نمیشه فکرخودت روبکن...

حالا شوهرتوهم شاید مثل من ندونسته دلتو شکسته به دل نگیر

برای مادرشدنم یه صلوات بفرستین🙏🙏😍😍😍

الهی که خدا واست یه نی نی بده تا مشکلاتت حل بشع عزیزم بحق این شبای عزیز

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
به نظرم این سری که رفتی دکتر به شوهرت بگو دکار گفته وضعبتت خوب شده بگو گفته شوهرت هم باید بره ازمایش ...

ازمایش داده خوب بوده 

اره چند ماه ولی جواب نگرفتم 

اول از همه استرس از خودت دور کن .استرس داشته باشی دیر تر جواب می گیری

بعضی‌ها مثل کبریت می‌مونن صد تومنم نمی‌ارزن!!!!ولی میتونن زندگیتو به اتیش بکشن 😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
1391