2703
2553
عنوان

چیکار کنم هیچوقت عاشق و وابسته نشم؟

4195 بازدید | 19 پست

از دیدن دوستام که عاشقن حالم بد میشه. درس نمیخونن همش منتظر پیام هستن. در هر دقیقه 100 بار گوشی رو چک میکنن. با هم خوبن رو هوا هستن وقتی مشکلی پیش میاد وحشتناک غمگین هستند. چرا دخترهایی که عاشقن و دوست پسر دارن همش میخوان به دوستهاشون گزارش لحظه به لحظه بدن؟ امروز اینو گفتم اون اینو گفت خندیدیم و... خسته شدم اینقدر به داستانهای عاشقانه دوستام گوش کردم. موقع ناراحتی دلداری بدم ....   

از اون بدتر یک دختر عموی 20 ساله دارم که دانشگاه میره. اینقدر حرف میزنه من اسم تمام همکلاسیهای پسرش رو میشناسم. 

اصلا دلم نمیخواد عاشق و تو کف و بی قرار و وابسته بشم.

من تو رو به عنوان تاپیک برتر برمیگزینم   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من در دوران مجردی عاشق نشدم. رمزشم این بود که هیچوقت به یه پسر خاصی فکر نکردم. همشم دنبال شیطونی و بازیگوشی بودم. دوس پسر داشته باشی تهش عاشق میشی. دوس پسر نداشته باش. به همکلاسی و پسر همسایه و اینام فک نکن.

یک روزی یک جایی دل از دست میدی

بی اختیار😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

عاشق شدن با وابستگی فرق داره

عتشق شدن به موقع شیرین ترین حسیه که یه نفر میتونه تجربه ش کنه ولی نباید وابسته شد وابستگی سمه

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2706