1920
1924
عنوان

چیکار کنم هیچوقت عاشق و وابسته نشم؟

1030 بازدید | 19 پست

از دیدن دوستام که عاشقن حالم بد میشه. درس نمیخونن همش منتظر پیام هستن. در هر دقیقه 100 بار گوشی رو چک میکنن. با هم خوبن رو هوا هستن وقتی مشکلی پیش میاد وحشتناک غمگین هستند. چرا دخترهایی که عاشقن و دوست پسر دارن همش میخوان به دوستهاشون گزارش لحظه به لحظه بدن؟ امروز اینو گفتم اون اینو گفت خندیدیم و... خسته شدم اینقدر به داستانهای عاشقانه دوستام گوش کردم. موقع ناراحتی دلداری بدم ....   

از اون بدتر یک دختر عموی 20 ساله دارم که دانشگاه میره. اینقدر حرف میزنه من اسم تمام همکلاسیهای پسرش رو میشناسم. 

اصلا دلم نمیخواد عاشق و تو کف و بی قرار و وابسته بشم.

من تو رو به عنوان تاپیک برتر برمیگزینم   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

نمیدونم چرا انقد زود دل میبندیم/:

|○°زِ ڪودَڪۍ خآدِݦِ ایڹ ټَبآڔِ ݦُحتَڔَمَمـ°●|🥀⃤یک خام گیاهخوار هستم🌱🍏~برام مهم نیست که دیگه صدای قلبم چی میگه  #چاووشی~صدای چاووشی بخشی از زندگیه منه💙                              

من در دوران مجردی عاشق نشدم. رمزشم این بود که هیچوقت به یه پسر خاصی فکر نکردم. همشم دنبال شیطونی و بازیگوشی بودم. دوس پسر داشته باشی تهش عاشق میشی. دوس پسر نداشته باش. به همکلاسی و پسر همسایه و اینام فک نکن.

1911

یک روزی یک جایی دل از دست میدی

بی اختیار😊

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

عاشق شدن با وابستگی فرق داره

عتشق شدن به موقع شیرین ترین حسیه که یه نفر میتونه تجربه ش کنه ولی نباید وابسته شد وابستگی سمه

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
دوستم 16 سالشه با یک پسر 18 ساله دوسته همش بهم میگن آقامون و خانومم . میخوام بالا بیارم

اه اه دهه هشتادیا ک دیگه شورشو دروردن

|○°زِ ڪودَڪۍ خآدِݦِ ایڹ ټَبآڔِ ݦُحتَڔَمَمـ°●|🥀⃤یک خام گیاهخوار هستم🌱🍏~برام مهم نیست که دیگه صدای قلبم چی میگه  #چاووشی~صدای چاووشی بخشی از زندگیه منه💙                              
1904

گزارش لحظه یه لحظه رو خوب اومدی ..چون تمام فکر خودشون پیش عشقشونه فک میکنن بقیه هم مشتاق شنیدن رابطه اینا هستن ..خیلی خسته کنندس واقعا ..یه گوش مفت میخان فقط واسه تعریف کردن ..والااا بقیه همجین مشتاق حرفای شما نیستن  

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

گوشه گیر ای یار،یا جان در میان آور که عشق 

تیر باران است یا تسلیم باید یا حذر

عاشقی سخته اگه میخوای تسلییمش نشی حذر کن 

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست
1918