2726
عنوان

اونایی که خوشگلن یا خیلیییی به خودشون میرسن آیا چشم نمیخورن،؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چشا خیلی فعال شده ننه منکه میرم تو گونی شتری از زیر گلو گره ش میزنم 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ما اينجا مورد داشتيم بچه شو كه پسر بوده تو شكمش چشم زدن دختر شده خوشگلي كه سرشاخه

وای باز یادم افتاد اون تاپیک

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  

من با آرایش زشت میشم بدون آرایش خوشگل 😎

چشمم میخورم بعضی وقتا🙈😆

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

دس رو دلم نذار خواهر که خووونه هروق برم یه جمعی برگردم خونه حتما باید مریض بشم

😊😊😊😊دروغگو هم عمه ی تک تکتونه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2706