1421
1411

آیا نمیترسن  که کسی چشمشون  بزنه؟ ؟یا حتما واسه خودشون  دعایی چیزی میخونن ؟نظر شما ها چیه،مسخرم نکنید دیگه سوالمه

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

نه بابا چشم چی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
1394

کاری به زیبایی ندارم اما من به شخصه هیچ اعتقادی به چشم زدن ندارم بنظرم خرافه اس البته فقط نظر منه و همسرم. کاری به بقیه ندارم

دوستام بخونن👈.دوستای عزیزم ❤️ ممنونم از محبتتون.من دیگه نمیام اینجا بخاطر کمبود وقت😌💕دوستون دارم.ببخشید اگر پیامی دادید و ندیدم.امیدوارم خوشبخت ترین باشین و همیشه ته دلتون ذوق کنید از خوشحالی 😍♥️بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ Honey your soul could never grow old it's evergreen, 😌baby your smile's forever in ma mind n memory 😭 ♥️ /دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️
1427

منو میگی ؟؟  

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
1339