2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داري شام درست ميكني🤨

تازه تموم شد برنج مونده هنوز 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

شوهرمن با کتونی اومد خواستگاری 😂😂😂😂😂همه جا کتونی میپوشه نمیتونه کفش دیگه بپوشه شب عروسیمون مجبورش کردیم عوض کنه 😂😂😂😂😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2456
بابا دیگه اینجورام نیست  دختر خوب کلی خواستگار داره اینقد بی شوهری بی شوهری کردن مردا هار شدن & ...

اره واقعا

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
2714
شوهرمن با کتونی اومد خواستگاری 😂😂😂😂😂همه جا کتونی میپوشه نمیتونه کفش دیگه بپوشه شب عروسیمون مجبو ...

وااای😂😂😂

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
خسته نباشي 😢من شام پنير دارم😭

😂😂😂😂چرا پاشو بیا اینجا جوج بزن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

اینام پیازداغشو زیاد کردن کجا بی شوهریه خدایی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706