2726
عنوان

جملات محاوره ای زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 4123 بازدید | 51 پست
من وقتی می خوام تشکرکنم میگم مچکر موقع ی خداحافظی هم میگم خدا نگهدار ، اگه آقا باشه مخاطبم میگم جناب ...

خدا نگهدارم خیلی شیکه

میگم بعضی حرفا چون زیاد تکرار نکردیم خیلی سنگینه ولی عادت کنیم خوب میشه 😈

ما چون هنوز نامزدیمون رسمی نیس هنوز نمیتونم محکم از نامزدم طرفداری کنم،ولی همه میدونن ما با همیم،زند ...

آره تو چون موقعیتت حساسه چیزی نگو چرا ب شوهرم اینو گفتی اصلا جالب نیس میگن هنوز نیومده ... همین سکوت کن و تا میتونی هنسرو ببر بالا احترام فراوون . خود به خود اون از چشم همه میفته و شما مودب و متین تر از قبل جلوه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی می خوام تشکرکنم میگم مچکر موقع ی خداحافظی هم میگم خدا نگهدار ، اگه آقا باشه مخاطبم میگم جناب ...

مچکر زیبا نیست چون حالت خلاصه و خیلی دوستانه  متشکرم هست . بهتره بگی متشکرم یا تشکر 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

یکی میگه می‌آییم خونتون .بگید خوشحال میشیم .آخرشم بگید به امید دیدار 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مچکر زیبا نیست چون حالت خلاصه و خیلی دوستانه  متشکرم هست . بهتره بگی متشکرم یا تشکر

حالا بنظرمن متشکر خیلی رسمی و یجوریه کلا تو دهن نمی چرخه اما مچکر ممنون خیلی حالت دوستانه داره 

حالا بنظرمن متشکر خیلی رسمی و یجوریه کلا تو دهن نمی چرخه اما مچکر ممنون خیلی حالت دوستانه داره  

درسته منم متشکرم رو دوست ندارم چون خیلی رسمیه ولی تشکر هم با کلاسه هم راحت .مچکر تو محیط دوستانه خوبه ولی تو فامیل یه جور سطحش پایینه از نظر من .بازم خود دانی.

من بیشتر ممنون رو بکار میبرم.