2410
2553
عنوان

جملات محاوره ای زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 4090 بازدید | 51 پست

موقع تشکر از غذا,مرسی خیلی خوشمزه بود.

توی مسافرت به همسفرا,خیلی باهاتون خوش گذشت.

درجواب یه چیزی ک بهمون میگن قابل نداره,برازنده س عزیزم,

وقتی کسیو مدت طولانی نمیبینم,چقد دلم میخواست ببینمت,چ خوش هیکل شدی,چ پوستت خوب شده,چ بشاش شدی,

در جواب اینکه ازم تشکر میکنن,میگم خواهش میکنم خیلی خوشحالم ک اومدین

درجواب اینکه میگن پوستم خوب شده یا تغییر کردم میگم,مرسی,جدا,چ خوب,شما خوب میبینید

خیلی جملات ساده ای بکارمیبرم و ازتهه دلم,منفی هارو اصلااااا نمیگم مگه اینکه ازم نظر بخوان,مثبت هارو مبگم همیشه

دختر پاییز
من یه چیزی بلدم. خودم خوشم میاد وقتی میرم خونه مادر شوشو میگه خونه خودته، میگم اختیار دارید اینجا دو ...

آره اینو بلدم ولی خیلی باکلاسه .من میگم خدا آباد کنه .بالای سر 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا انقد مستقیم انتقاد میکنن که آدم میمونه  ک شعور دارن یا نه. به نظرم رک بودن با گستاخ بودت ...

من وسط بازی خانوادگی با دختر عمه ها و پسر عمه و کل فامیل،زنداداشم برگشت به نامزدم گفت خیلی بی لیاقتی نمیشه روت حساب باز کرد.

منم همینطور مونده بودم،فقط این مدلی😐😳😐😳😑

کلا من میدونستم این زنداداشم خیلی بیشعوره ولی اون شب به یقییین رسیدم

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

چقد حرفای خوب خوب گفتید خوشگل خانوما

بچه ها ما پدر شوهرم زنگ میزنم حالشو بپرسم اصلا هیچ حرفی ندارم هم اینکه خجالت میکشم ازش هم بیشتر از سی ثانیه نمیشه میگم احوال شما چه خبر سلامتید سلام برسونید خداحافظ اصن حرف مشترک نداریم ولی اون کلی دوسم داره

2720

وقتی سر سفره یکی لقمه دهنشه و سرفه می‌کنه میگیم نوش جون 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چقد حرفای خوب خوب گفتید خوشگل خانوما بچه ها ما پدر شوهرم زنگ میزنم حالشو بپرسم اصلا هیچ حرفی ندارم ...

از هوا بپرس .از بچه ها و خواهر برادراشون .از سلامتیشون یا دکتر و داروشون 

من وسط بازی خانوادگی با دختر عمه ها و پسر عمه و کل فامیل،زنداداشم برگشت به نامزدم گفت خیلی بی لیاقتی ...

چقد زشت چه بی ادب. فک کنم ما باید دم این فامیلا رو بچینیم . یکی از فامیلای ماهم  همینطوره بچه پررو. ولی من دائما شوهرمو میگم آقای فلانی اینا عزیزم اصلا بی احترامی نمیکنم به قول معروف احترام مسجدو متولی نگه میداره

من وسط بازی خانوادگی با دختر عمه ها و پسر عمه و کل فامیل،زنداداشم برگشت به نامزدم گفت خیلی بی لیاقتی ...

باید میگفتی بهتر نیست بهتر صحبت کنی و حرفتو بسنجی بعد ب زبون بیاری

دختر پاییز
2714
باید میگفتی بهتر نیست بهتر صحبت کنی و حرفتو بسنجی بعد ب زبون بیاری

ما چون هنوز نامزدیمون رسمی نیس هنوز نمیتونم محکم از نامزدم طرفداری کنم،ولی همه میدونن ما با همیم،زنداداشمم کاملا از عمد گفت،

اون لحظه همه نگاها بین من و نامزدم و زنداداشم میچرخید،واقعا من تو شوک بودم

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

بچه هادزیاد بگینوبلکه یهوچیزی یاد گرفتیم.کلا از اداب معاشرت و برخورد بگین.چه کنیم خشک نباشیم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
مثلا میگم همه خوبن اونم میگن سلام میرسونن😂

ولی میشه طولش بدی .تک تک بپرسی .بگی اومدن ؟ نیومدن ؟ 

2706