2703
2553
عنوان

جملات محاوره ای زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 4089 بازدید | 51 پست

منه بیچاره هیچی بلد نیستم.خشکه خشکم😔😔تازه ازوناییم که الکی زبون میریزن بدم میاد میگم واقعی باشن نه ریاکارانه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
کسی میره مسافرت ک دیگه من میگم خوش بگذره ب خانوادشم میگم جاش خالی نباشه 😕

خوش بگذره .سفر بی خطر .

جاشون خالیه .خالی نباشه .سبز باشه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی کسی جمله محبت آمیز میگه از کلمه هم چنین استفاده نکنیم یا یکی مخالف عقیدمونه بهش نگیم متاسفم ا ...

بعضیا انقد مستقیم انتقاد میکنن که آدم میمونه  ک شعور دارن یا نه. به نظرم رک بودن با گستاخ بودت تفاوت داره

لباس بهش میومد :کمرو ببین جون بابا

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2720

در جواب اسم بچه .

چه زیبا .نامدار بشه .سلامت باشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714

اگه يه نفر بهم بگه خوش قيافه اي يا فلان چيزت خوشگله ميگم اين نظر لطف شماس يا چشمايه شما قشنگه ك همه چيو قشنگ ميبينيد 

يا مثلا يه نفر بگه هر كاري داري بگو برات انجام بدم يا بگه كمكت كنم مثلا برا جاب جايه خونه من ميگم شما هميشه نسبت به ما لطف داريد خيلي ممنون 

......
سپاس به جای مرسی  در همین حد بلدم  از کلمه ی گلم خیلی بدم میاد  

من روم نمیشه بگم سپاس ،😀

2706