1147
1292
عنوان

جملات محاوره ای زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 51 پست
باید میگفتی بهتر نیست بهتر صحبت کنی و حرفتو بسنجی بعد ب زبون بیاری

ما چون هنوز نامزدیمون رسمی نیس هنوز نمیتونم محکم از نامزدم طرفداری کنم،ولی همه میدونن ما با همیم،زنداداشمم کاملا از عمد گفت،

اون لحظه همه نگاها بین من و نامزدم و زنداداشم میچرخید،واقعا من تو شوک بودم

اگه دهنتو ببندی و احمق جلوه بدی،بهتر از اینه که دهنتو وا کنی و شک و شبهه ای ازین بابت باقی نذاری،  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

مثلا میگم همه خوبن اونم میگن سلام میرسونن😂

ولی میشه طولش بدی .تک تک بپرسی .بگی اومدن ؟ نیومدن ؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من وقتی می خوام تشکرکنم میگم مچکر موقع ی خداحافظی هم میگم خدا نگهدار ، اگه آقا باشه مخاطبم میگم جناب ،

یکم فک کنم بقیه اشم یادم بیاد😁

خدایا همه ی امیدم تویی ...❤
1291
من وقتی می خوام تشکرکنم میگم مچکر موقع ی خداحافظی هم میگم خدا نگهدار ، اگه آقا باشه مخاطبم میگم جناب ...

خدا نگهدارم خیلی شیکه

میگم بعضی حرفا چون زیاد تکرار نکردیم خیلی سنگینه ولی عادت کنیم خوب میشه 😈

ما چون هنوز نامزدیمون رسمی نیس هنوز نمیتونم محکم از نامزدم طرفداری کنم،ولی همه میدونن ما با همیم،زند ...

آره تو چون موقعیتت حساسه چیزی نگو چرا ب شوهرم اینو گفتی اصلا جالب نیس میگن هنوز نیومده ... همین سکوت کن و تا میتونی هنسرو ببر بالا احترام فراوون . خود به خود اون از چشم همه میفته و شما مودب و متین تر از قبل جلوه میکنی

در جواب قابل نداره واسه لباس و... ... برازنده شماست

من میگم دربیار(لباس رو)  

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
من وقتی می خوام تشکرکنم میگم مچکر موقع ی خداحافظی هم میگم خدا نگهدار ، اگه آقا باشه مخاطبم میگم جناب ...

مچکر زیبا نیست چون حالت خلاصه و خیلی دوستانه  متشکرم هست . بهتره بگی متشکرم یا تشکر 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

یکی میگه می‌آییم خونتون .بگید خوشحال میشیم .آخرشم بگید به امید دیدار 

1315
مچکر زیبا نیست چون حالت خلاصه و خیلی دوستانه  متشکرم هست . بهتره بگی متشکرم یا تشکر

حالا بنظرمن متشکر خیلی رسمی و یجوریه کلا تو دهن نمی چرخه اما مچکر ممنون خیلی حالت دوستانه داره 

خدایا همه ی امیدم تویی ...❤
حالا بنظرمن متشکر خیلی رسمی و یجوریه کلا تو دهن نمی چرخه اما مچکر ممنون خیلی حالت دوستانه داره  

درسته منم متشکرم رو دوست ندارم چون خیلی رسمیه ولی تشکر هم با کلاسه هم راحت .مچکر تو محیط دوستانه خوبه ولی تو فامیل یه جور سطحش پایینه از نظر من .بازم خود دانی.

من بیشتر ممنون رو بکار میبرم.