1147
1273
عنوان

جملات محاوره ای زیبا

430 بازدید | 51 پست

سلام دوست جونا

خانوما بیاید راجع به قشنگ صحبت کردن تبادل نظر کنیم.

مثلا در جواب تشکر برای غذا

یا یکی میره مسافرت به خودش چی بگیم ، جاخالی باش به اعضای خونوادش چی بگیم

در جواب دوست دارم اعضای خانواده همسر

خلاصه چجوری خودمونو با زبون تو دل جا کنیم البنه محبت واقعی نه ظاهری

خیلی هم عالی.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
کسی میره مسافرت ک دیگه من میگم خوش بگذره ب خانوادشم میگم جاش خالی نباشه 😕

من میگم بای.  

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 

من همیشه بعد غذا میگم دستتون دردنکنه خیلی خوشمزه بود😐🤣 برای تشکر هم‌میگم خیلی زحمت کشیدین فلانی جون ببخشید زحمت دادیم 

می گویند قانون است که زن بنشیند، تا مرد نازش را بکشدزن کم باشد تا مرد بماند ، می گویند مرد ها پررو می شوند از شنیدن دوستت دارم ....!!!!من اما می گویم این قانون ها مفت هم نمی ارزد ،این ها قانون نیست اصلا ، این ها یک مشت غرور های ظریف است که بعضی ها چاشنی بی مهریشان می کنند .آنقدر درگیراین  خزعبلات شده ایم که هر چیزی غیر از این ها رویا می پنداریم ، نه جانم...!صاف و ساده و صمیمی بودن رویا نیست ،حقیقت است که ما قایمش کرده ایم برای خاطر خیالات باطل خودمان، مردو زن ندارد به نقطه ما شدن که رسیدی شور انگیز ترین باش برای عاشقانه هایت میان جمع رویش را ببوس ، میان مردم فریاد بزن دوستت دارم و اگر کسی چشم غره ای رفت دعایش کن تا عاشق شود همین....
1323
1288
کسی میره مسافرت ک دیگه من میگم خوش بگذره ب خانوادشم میگم جاش خالی نباشه 😕

خوش بگذره .سفر بی خطر .

جاشون خالیه .خالی نباشه .سبز باشه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وقتی کسی جمله محبت آمیز میگه از کلمه هم چنین استفاده نکنیم یا یکی مخالف عقیدمونه بهش نگیم متاسفم ا ...

بعضیا انقد مستقیم انتقاد میکنن که آدم میمونه  ک شعور دارن یا نه. به نظرم رک بودن با گستاخ بودت تفاوت داره

لباس بهش میومد :کمرو ببین جون بابا

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
خوش بگذره .سفر بی خطر . جاشون خالیه .خالی نباشه .سبز باشه 

وای چه قشنگ 😍

مرسی عزیزم 😍😘

تو حق نداری ب چیزای منفی فکر کنی ....... چون تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته 😍😍😍🌹🌹🌹
1331