2733
2734
عنوان

نمی تونم درست تصمیم بگیرم !وانتخاب کنم .احساس

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبور باش خودشونو نشون میدن .... 

همیشه اولش همه چی گل وبلبله....

زمان همه چی رو بهت ثابت میکنه...

نه زود بله بگو نه زود ردشون کن

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
تازگیا خیلی پیشنهادات هم زیاد شده طوری که نمی دونم باید چیکار کنم  یا درخواست ندارم یا یکدفعه ...

همونیه که کارت دانشجوییتو پیدا کرده بود

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
2738

عزیزم پسری که ت یه هفته اشنایی میگه میترسم رقیب عشقی داشته باشم و خداروشکر میدات کردم بهش اعتماد نکن ...اوایل دوستی ها همیشه خوبه باید یه مدت بگدره  شناخت پیدا کنین بعد متوحه بشی به دردت میخوره یا نه اصلا جدی هست تو رابطه اش یا نه شاید فقط واسه سرگرمی دوست دختر میخواد باید مدت بیشتری از این رابطه بگذره

فك نمیكنم استادت نیتی داشته باشه كسی تو محیط دانشگاه دنبال این كارا نیست وجهه خودش و خراب نمیكنه! این دوستتم دیگه دكترا داره یعنی سنی ازش گذشته اگه مرد بگو بیاد جلو عاقلانه به هم فكر كنید دوستی چیه اتلاف عمر! 

2706