2703
2553

گفتم با یک پسری دوستم :)دکترا کشاورزی دانشگاه خودمون و ۲۸ سالشه 

زیاد چیزی ازش نمی دونم یعنی نپرسیدم ماشینش هم مزدا تری 

امروز هم اصرار کرد که ومنو رسوند کلی هم گفت خداروشکر که تورو پیدا کردم وهمش نگرانم رقیب عشقی داشتع باشم و....(کلا یک هفته است  آشنایی مون 😐)

ولی به دل من خیلی ننشسته:/

میگم شاید به خاطر احساسی که به استادم دارم نمی دونم آخه استادم خیلی عجیبه یکبار بی محلی میکنه یکبار توجه میکنه و....

لازم به ذکره موقعیت الان دوست پسرم از استادم بیشتر تباشه کمتر نیست ولی...

به نظرتون چیکار کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

استادتون اگه بهت پیشنهاد نداده همینو بچسب

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

صبر کن شاید یه دیپلماتم بیاد 😀

ماشاالله تو این کسادی خواستکار وضعت توپه خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارید ک ....

واضحم ک درخواست  رابطه رسمی ندادن هیچ کدوم شون 

بنظرم  تا وقتی چیزی  جدی نیست  دل نبندید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714
هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارید ک .... واضحم ک درخواست  رابطه رسمی ندادن هیچ کدوم شون  بنظ ...

موافقم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

باید ببینی چجوریاس والا ببخشیدا ادم میترسه از هم جنسای خودش تو این زمونه من نامزدم حالا یه مغازه و یه ماشین داره میان طرفش دیگه پولدار باشه که ادم همش در عذابه

هر کدوم با اخلاق ترن را قبول کن دخترا یهو خواستگار میاد بعد هم تموم میشه خودت باید بسنجی ویه تحقیق خانوادگی کدوم اصالت دارن به قولی گل زیر پاشون سفته 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706