1265
1273

گفتم با یک پسری دوستم :)دکترا کشاورزی دانشگاه خودمون و ۲۸ سالشه 

زیاد چیزی ازش نمی دونم یعنی نپرسیدم ماشینش هم مزدا تری 

امروز هم اصرار کرد که ومنو رسوند کلی هم گفت خداروشکر که تورو پیدا کردم وهمش نگرانم رقیب عشقی داشتع باشم و....(کلا یک هفته است  آشنایی مون 😐)

ولی به دل من خیلی ننشسته:/

میگم شاید به خاطر احساسی که به استادم دارم نمی دونم آخه استادم خیلی عجیبه یکبار بی محلی میکنه یکبار توجه میکنه و....

لازم به ذکره موقعیت الان دوست پسرم از استادم بیشتر تباشه کمتر نیست ولی...

به نظرتون چیکار کنم؟؟

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

صبر کن شاید یه دیپلماتم بیاد 😀

ماشاالله تو این کسادی خواستکار وضعت توپه خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارید ک ....

واضحم ک درخواست  رابطه رسمی ندادن هیچ کدوم شون 

بنظرم  تا وقتی چیزی  جدی نیست  دل نبندید 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارید ک .... واضحم ک درخواست  رابطه رسمی ندادن هیچ کدوم شون  بنظ ...

موافقم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاريخ مسابقات بين الملليه، دعا كنين بتونم برم 🙏🏻
1281

باید ببینی چجوریاس والا ببخشیدا ادم میترسه از هم جنسای خودش تو این زمونه من نامزدم حالا یه مغازه و یه ماشین داره میان طرفش دیگه پولدار باشه که ادم همش در عذابه

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه

هر کدوم با اخلاق ترن را قبول کن دخترا یهو خواستگار میاد بعد هم تموم میشه خودت باید بسنجی ویه تحقیق خانوادگی کدوم اصالت دارن به قولی گل زیر پاشون سفته 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
1226

صبور باش خودشونو نشون میدن .... 

همیشه اولش همه چی گل وبلبله....

زمان همه چی رو بهت ثابت میکنه...

نه زود بله بگو نه زود ردشون کن

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
1280