1421
1363

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
خودش تناژ قرمز داره‌ . مامانم گذاشت بعده چندبار شستشو رنگش بدشد خیلی. روی دکلره بود البته

خیلی این رنگو دوست دارم ولی نمیخوام قرمز باشه میخوام به مشکی بزنه

آرایشگر ناخن 💅
1394
چه بد🙁🙁

اره الان رو موهام هست منتظرم رشد کنه برم کوتاه کنم یه رنگ خوب بزارم اخه رنگگها با تن قرمز روشون هم خوب رنگ نمیگیره

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.
اره الان رو موهام هست منتظرم رشد کنه برم کوتاه کنم یه رنگ خوب بزارم اخه رنگگها با تن قرمز روشون هم خ ...

این رنگو تو نت گفته عنابی تیره هست .شما رنگش چی بود؟

آرایشگر ناخن 💅
1403

بادمجونی ولی همین بود شاید خیلی کم فرق بکنه  همشون فانتزین

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.

الان موهات چه رنگیه؟؟؟ اگه زیرش بلونده بعد از چند بار شستشو یه رنگ پوست پیازی یا صورتی خوشرنگ میشه..اگر میخوای تیره تر ازداین بشه به همین رنگ دو بند انگشت مشکی اضافه کن...موندگاری رنگت میره بالاتر 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
الان موهات چه رنگیه؟؟؟ اگه زیرش بلونده بعد از چند بار شستشو یه رنگ پوست پیازی یا صورتی خوشرنگ میشه.. ...

موهام مشکیه .اره فکر کنم بهش رنگ مشکی اضافه کنم بهتر باشه

آرایشگر ناخن 💅