1735
1804

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اره فانتزیه بعد چند بار حمام کردن میره یه رنگ قهوه ای بد رنگی میشه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 
1805
خودش تناژ قرمز داره‌ . مامانم گذاشت بعده چندبار شستشو رنگش بدشد خیلی. روی دکلره بود البته

خیلی این رنگو دوست دارم ولی نمیخوام قرمز باشه میخوام به مشکی بزنه

آرایشگر ناخن 💅
1783
چه بد🙁🙁

اره الان رو موهام هست منتظرم رشد کنه برم کوتاه کنم یه رنگ خوب بزارم اخه رنگگها با تن قرمز روشون هم خوب رنگ نمیگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 
اره الان رو موهام هست منتظرم رشد کنه برم کوتاه کنم یه رنگ خوب بزارم اخه رنگگها با تن قرمز روشون هم خ ...

این رنگو تو نت گفته عنابی تیره هست .شما رنگش چی بود؟

آرایشگر ناخن 💅
1800

بادمجونی ولی همین بود شاید خیلی کم فرق بکنه  همشون فانتزین

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان موهات چه رنگیه؟؟؟ اگه زیرش بلونده بعد از چند بار شستشو یه رنگ پوست پیازی یا صورتی خوشرنگ میشه..اگر میخوای تیره تر ازداین بشه به همین رنگ دو بند انگشت مشکی اضافه کن...موندگاری رنگت میره بالاتر 

اگه خدای دیروز وامروزم خدای فرداهم باشه که قطعاهست😍 مطمئنم منم مادر میشم😍🤗😘خدای من پیش پیش مرسی واسه هدیه قشنگت❤بی نهایت دوست دارم😊
الان موهات چه رنگیه؟؟؟ اگه زیرش بلونده بعد از چند بار شستشو یه رنگ پوست پیازی یا صورتی خوشرنگ میشه.. ...

موهام مشکیه .اره فکر کنم بهش رنگ مشکی اضافه کنم بهتر باشه

آرایشگر ناخن 💅