1147
1292

بعضی وقتا دوس دارم برم ولی خب بچم چی ... شوهرم خیلی خوبه فقط خونه مستقل ندارم طبقه سوم مادر و زن داداششم ‌‌ خیلی خستم از حرف و تیکه و کنایع . آدمیم نیستم سیاست داشته باشم وقتی شنیدم ویزی نگم به شوهرم میگموو دعوا میشه . دعواهامون هیچکدوم بخاطر خودمون نیست بخاطر حرف اطرافیانه .دلم خیلی گرفته وقتی فکر میکنم اون اولا چطور منو میخواست ولی الان جونیمو تو این خونه فدای خانوادش کرد و براش مهم نیستم دیگه . خیلی دلم گرفته خدایا . من  که آرزوم تنها امیدم شوهرم بود چرا ازم دور شد همش بهم دستور میده بچه رو ببر بوه رو بردار مواظبش باش انگار از وقتیکه بچه اومده تنها وظیفم پرستاریه و بجز این دیگه چیزی نمیخوامو لازم ندارم ایکاش میشد انقد دور بشم و برم که حتی اگه بخوامم نتونم برگردم دیگه 

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291
عزیزم درد ودلاتو اینجا بگو ب شوهرت نگو ک دعواتون شه چون کسیو نداری بهش بگی فقط شوهرتو داری میری همه ...

اره هیچکسو ندارم حتی یه دوست همش تو یه قوطی کبریتم با بچم حتی بیزونم نمیرم خیلی داغونم بعضی وقتا تو دلم میگم خدا ازت نگذره بی وجدان

اره هیچکسو ندارم حتی یه دوست همش تو یه قوطی کبریتم با بچم حتی بیزونم نمیرم خیلی داغونم بعضی وقتا تو ...

عزیزم منم شرایطتم مشابه تو توی شهرغریبم کسی رو ندارم خودم ودخترام صب تاشب تو خونه تنهاییم میام اینجا یکم آروم میشم

سعی کن بخاطر بچت قوی باشی و دوباره دل شوهرتو بدست بیاری

عاشق دخترامم😍😍😍
1323
عزیزم منم شرایطتم مشابه تو توی شهرغریبم کسی رو ندارم خودم ودخترام صب تاشب تو خونه تنهاییم میام اینجا ...

دوس ندارم دیگه چرا اون یه بار نمیاد ببینه دل منو به دست بیار حلال مشکلات خواهر و برادراش حلال مشکلات همه چرا نمیاد ببینه تو دلم چیه چرا انقد عوض شدم . خیلی وقته باهم حرف نمیزنیم دعوامون شده دیگه حوصله هیچیو ندارم

[QUOTE=91350791]شوهرت دوس داره اونجا باشه؟شرایطشو دارین خونه مسقل بگیرین؟[/QUOTE

اره دوس داره نمیدونم خودشو خدای خودش میگه نمیتونم خونه مستقل بگیرم الان سه سال شده اینجام . درد من اینجا بودنم نیست درد من اینه دیگه براش مهم نیستم

دوس ندارم دیگه چرا اون یه بار نمیاد ببینه دل منو به دست بیار حلال مشکلات خواهر و برادراش حلال مشکلات ...

مردا همه همینن خودت بهش بگو چی تو دلت میگذره بگو ناراحتی بالاخره تو زنشی نمیشه ک انقد بی تفاوت باشه بعدشم اگه قبلا واست له له میزد واسه اینه ک بدستت نیاورده بود ولی الان رفتارش تغییر کرده بخاطر اینه بدستت آورده دیگه خیالش راحت شده

عاشق دخترامم😍😍😍
1288
مردا همه همینن خودت بهش بگو چی تو دلت میگذره بگو ناراحتی بالاخره تو زنشی نمیشه ک انقد بی تفاوت باشه ...

ممنونم دوست عزیز که باهان حرف میزنی حدس میزدم طبق معمول کسی نیاد تاپیکم 😭😭😭

مادرشوهرم میگه تو روم هرچقد میخوای زر بزن اون از ما نمیگذره و از اینجا هم نمیبردت شمیدن این حرف داغو ...

نمیدونم ب دعا اعتقاد داری یان ولی شاید براش دعا کردن انقد پابند خانوادشه

عاشق دخترامم😍😍😍
1280