2726
عنوان

حرف نزدن پسر یسالم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 25 پست
اخه شوهرمم میگ خودمم تا ۴-۵سالگی حرف نمیزدم

پسرمن پایان ۳سالگی حرف زد..کلی دکتر بردمش..😐ازنطراوتیسم موردی نباشه خیالت راحت باشه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه خودم زود حرف زدم

خب شوهرت دیر حرف زده دیگه. ببیننننن  منم مادرممم الان پسرم ابریزش داره من هزارفکر و استرس تو وجودمه. ولی خودمم میدونم استرستم بی ربطع ها ولی اروم نمیشممم. مادر همینه دیگه. باهاش خیلی حرف بزن‌ مثلا براش شعر بخون چندبار تکرار کن مثل بعبیی میگه به به بخون براش بعبعی شما بگووووو بعد بلند بگوووو بععبی چی میگهههههه این تکرار میکنه. خیلی کار کن دست بزن جیغ بزن هورا بکش براشش تشویقش کن 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2728
خب شوهرت دیر حرف زده دیگه. ببیننننن  منم مادرممم الان پسرم ابریزش داره من هزارفکر و استرس تو وج ...

باید ازامروز همین کاروکنم

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤
جااانم😍شکموها از شیکم‌ نمیزنن 😂😂پسر منم میگه غذا بده گشنشه😂😂😂😍😘

😂😂😂😂😂پسرا شکم پرستن

عزیزم چقدر عجله داری.پسر من دو سالشه کلن ده تا کلمه میگه.جای من باشی چی میگی.هر دفعه هم به دکترش میگم من نگرانم بچم حرف نمیزنه میگه تا سه سالگی وقت داره.بچه شما که یه سالشه

عزیزم چقدر عجله داری.پسر من دو سالشه کلن ده تا کلمه میگه.جای من باشی چی میگی.هر دفعه هم به دکترش میگ ...

مادریم دیگ

نگرانیم

مادریم دیگ نگرانیم

سلام خانمی پسر منم الان یکسالشه حرف نمیزنه

پسر شما حرف افتاد؟ الان خوبه؟چیکار کردین حرف زد

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین