1147
1267
عنوان

حرف نزدن پسر یسالم

144 بازدید | 22 پست

مامانا سلام

پسرم یسال ویماهشه نه مامان میگه نه بابا

تنها کلماتی ک میگه هم..جیز..

چیکارش کنم؟درطول روزم کلی میگم بابا ماما ولی نمیگه

بعضی وقتا میگم به به اونم میگه.ولی درکل زورش میاد حرف بزنه

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258
بعضی وقتا میگم بگو ماما میگ م م

خیلی عجله دارین همش یه سالشه دختر خاله خودم سه سالگی شروع کرد 

کاربر آقا هستم                                  .                       اگه مشکلی با این قضیه دارین ریپلای نکنین😊.                                                                                          

وااااا خب زوده چه ربطی داره در همین حد میگم بچه ها بچه خواهر من یکسال و دوماهشه ماشالله پله هارو هم تند تند میره بالا ولی کلمه های کم و نا مفهوم حرف میزنه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب نی نی تو دلم باش
بعضی وقتا میگم بگو ماما میگ م م

خب پس میگه دیگه استرس نداشته باش. پسر من ۱ سالشه‌ بابا ماما به به بای بای‌ ممه. دد. میگه بچه ها باهم متفاوتن‌ پسز حاری منم  حرف نمیزد زیاد 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
8
خب پس خیالت راحت باشه مامانم منو همش می برده دکتر  دکتره برگشته گفته خانم نگران نباش  ان ...

خداکنه.ازبس بدنیا اومده حرص همه کاراشو خوردم پیرشدم

پسر من یهو دوسال و یه ماهگیش جمله گفت سخت نگیر تا دوسال مهم نیست، اگه اسمشو صدا میکنی واکنش نشون مید ...

هم میگه جیز میگه

وااااا خب زوده چه ربطی داره در همین حد میگم بچه ها بچه خواهر من یکسال و دوماهشه ماشالله پله هارو هم ...

اینم خیلی اتیشه ولی زورش میاد صحبت کنه

1226
اخه شوهرمم میگ خودمم تا ۴-۵سالگی حرف نمیزدم

پسرمن پایان ۳سالگی حرف زد..کلی دکتر بردمش..😐ازنطراوتیسم موردی نباشه خیالت راحت باشه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اخه خودم زود حرف زدم

خب شوهرت دیر حرف زده دیگه. ببیننننن  منم مادرممم الان پسرم ابریزش داره من هزارفکر و استرس تو وجودمه. ولی خودمم میدونم استرستم بی ربطع ها ولی اروم نمیشممم. مادر همینه دیگه. باهاش خیلی حرف بزن‌ مثلا براش شعر بخون چندبار تکرار کن مثل بعبیی میگه به به بخون براش بعبعی شما بگووووو بعد بلند بگوووو بععبی چی میگهههههه این تکرار میکنه. خیلی کار کن دست بزن جیغ بزن هورا بکش براشش تشویقش کن 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
خب شوهرت دیر حرف زده دیگه. ببیننننن  منم مادرممم الان پسرم ابریزش داره من هزارفکر و استرس تو وج ...

باید ازامروز همین کاروکنم

1252