1147
1254

نوش جان

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

طرز پخت؟

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

نوش جونتون

من اب هویج و مربای هوبج دوس ندارم زیاد

آیا ممکنه حلوای هویجو دوس داسته باشم؟

همینجوری کنجکاو شدم چون تاحالا نخوردم

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                        یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر!😐😐✋🏻
1274

ایوول هوسم شدد 😋😋

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرررت که بعد 2 سال بهم نی نی دادی..خودت حافظ نینی کوچولوم باش 😍    من با تخمدان پلی کیستیک شدید باردار شدم .. توکلتون بخدا باشه 😍

ادرس بده بشقاب خالي تحويل بگير🤤

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙
نوش جونتون من اب هویج و مربای هوبج دوس ندارم زیاد آیا ممکنه حلوای هدیجو دوس داسته باشم؟ همینجوری ...

خود هویجو اگه دوس داری حتما دوس داری خوشمزسسس اخه😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرررت که بعد 2 سال بهم نی نی دادی..خودت حافظ نینی کوچولوم باش 😍    من با تخمدان پلی کیستیک شدید باردار شدم .. توکلتون بخدا باشه 😍
1226
خوشمزه میشه؟؟؟؟

اره خوشمزس..البته به حلوای ارد گندمو کلوچه نمیرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241