2726
مرگ من روزی فرا خواهد رسید در بهاری روشن از امواج نور در زمستانی غبار آلود و دور یا خزان ...

فروغ فرخزاد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقه 💓💓💓

مجرد بودم خیلی اشعارشو میخوندم 

هنوز کتاب شعرام تو کتابخونه‌ی خونه‌ی مامانم ایناست 

احمد شاملو 

سهراب 

وحشی بافقی 

هوشنگ ابتهاج 

اعتصامی

قیصر امین پور

نیما یوشیج

اخوان ثالث

حسین منزوی

سعدی فرودسی حافظ و....

اووووو بخوام بگم خیلی زیادن 

یادش بخیر 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خب پس هم نظریم . خوشبختم 💞💞💞 منم بعد از ازدواج خیلی فاصله گرفتم . تو دوران اشنایی برای شوهرم میفرستادم یا میخوندم الان نمیتونم دلم تنگ میشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
چیزی نیست خستم از زندگی بریدم 😢هفت ماهه جونمو و جونیم رفته از ابان تا حالا حالت تهوع و استفراغ و... ...

میدونم حالت تهوع چقدر وحشتناکه.من باردارم با هم وجودم منتظر بچه هستم.ولی واقعا تهوع کلافم کرده.ان شالله خوب بشی.ببخشید میتونم بپرسم کجا زندگی میکنی اگ شمال هستی ی دکتر خیلی خوب میشناسم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
عزیزم برادر منم مثل توئه.الان10ساله.البته تازه 2ساله عود کرده.درکت میکنم.اونم همش درد داره و استفراغ ...

عزیزم خوب نشده برای چی اینجوریه به خدا از زندگی سیرم کرده 😢چه جوری ده ساله تحمل کرده 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم برادر منم مثل توئه.الان10ساله.البته تازه 2ساله عود کرده.درکت میکنم.اونم همش درد داره و استفراغ ...

خانمی شما ساکن کدوم شهر هستید؟

بعد دکتر به برادرتون گفته مشکلش چیه!؟

وای خیلی بده ادمو از زندگی سیر میکنه 😢

سلام نفس جان. من شوهرم کلا معدشون خیلی ضعیفه و کلا خیلی چیزا رو کنار هم نمی تونه بخوره سریع رفلاکس میشه!
اما از اسفندماه درد شدیدی اومد سراغش و رفته رفته هم بدتر شد! درد کل شکمش رو میگیره! حتی به کتف و قفسه سینه اش هم می زنه! اشتهاش خیلی کم شده! بعضی وقتا هم تهوع داره! خیلی کم انرژی شده!
کلی متخصصای مختلف رفت!
سونوگرافیهای مختلف، آندسکوپی، پاتولوژی معده، سی تی اسکن! همه اینا رو انجام داد! حتی تستای سرطان رو اما تنها مشکلش فقط یه التهاب معده ساده است! الان دوماه کلا رژیم غذایی داره اما حالاتش همونه!
فوق تخصص گوارش در نهایت بهش گفت این همه درد نمی تونه برا یه التهاب ساده باشه!

شما دکتر براتون چی تشخیص داده!؟

عزيزم طب سنتى هم مراجعه كردى؟شنيدم ناراحتى هاى معده با طب سنتى خيلى راحت تر از طب بيولوژيك درمان ميشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706