2726
عنوان

یه سوال

245 بازدید | 19 پست

مردی که متاهله و بچه داره

زنش باهاش زیاد تماس میگیره یا بچه هاش؟

مثلا بچه هاش ز میدن بهش که بابا کجایی و کی میای،یا زنش؟

بچه هاشم بین۹تا۱۴.۱۵سال هستن.

دلیل سوالمم اینه دوستم یه خواستگار داره که اول خودش رو پزشک معرفی کرده و نگفته که متاهله،من از زیر زبون آقاهه کشیدم که متاهله.

واینکه دیدیم یاهاش تماس گرفتن و اون علامت داد که سکوت کنین و ج تماس داد.

و گفت باشه

بما گفت که دیرم شده و باید برم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اها راستی یکی از کارکنان بیمارستان گفت دوتا بچه داره

واسه همین میپرسم

به دوستم گفتم قیدش رو بزن بیخی

اون اصرار داره😐

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

به نظرم یه همچین مردی اصلا ارزش نگاه کردن نداره چه برسه به اینکه ادم فکر کنه کی بهش زنگ میزنه 

معمولا همسر ادم زنگ میزنه

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

بنظر من بچه داشته باشه قاعدتا بچه ها باید تماس بگیرن تا زنش.

اها راستی یکی از کارکنان بیمارستان گفت دوتا بچه داره واسه همین میپرسم به دوستم گفتم قیدش رو بزن بی ...

ب دوستت بگو آتیش نندازه تو زندگی کسی

حالا ک متاهله اطرافش نباش دیگه.. 

ب همجنسای خودمونم رحم نمیکنیم.. 😑

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
ب دوستت بگو آتیش نندازه تو زندگی کسی حالا ک متاهله اطرافش نباش دیگه..  ب همجنسای خودمونم رحم ...

من بهش گفتم اگر جدا شده بود یه چیزی فقط تعهد به بچه هاش داشت

اما الان این زن داره به فرض محال که بخواد باهات ازدواج کنه زن دومش میشی.

چقدر دوستت نا مرد و بي انصافه كه.....هوووف

خیلیییی

مرده متخصص داخلیه.

بهش میخوره۵۰باشه اما خوش لباسه

هووووف خیلیم کلاس میذاره

بهش میاد بامنشیشم دوست باشه چون منشیش خیلیییی قرطیه.

این مرده هم هردم به شوخی میزنه تو کمر منشیه

2706