2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چه دلیلی داره رو طبقه یخچال چیزی بندازید؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2456
2714
من که یه دستمال نمدار میکشم  روش. هرچند وقت یکبار هم کشوها  رو در میارم  میشوم. سلفون ...

راستش كشو هام چون يخچال نزديكه ديواره در نمياد ولي اگه تو كشو هارو فقط بندازم فك نكنم ديگه جلوي هوا رو بگيره چون در كشو ها بستست نه؟

بلاخره هردوتاش زحمت داره عزیزم میتونی ازین کفیا که تو کابینت میذارن بذاری

دلم مي خواست از اونا بندازم ولي ميگن هوا تو يخچال جريان نداره راست ميگن؟ شايدم مال يخچالاي قديميه 

دلم مي خواست از اونا بندازم ولي ميگن هوا تو يخچال جريان نداره راست ميگن؟ شايدم مال يخچالاي قديميه&nb ...

نه بابا چه ربطی به کف داره مگه کشوهات توش سوراخ داره واسه هوا؟ یخچال خواهرم الجیه کفی گذاشته ازینا که حالت چهارخونه سوراخ سوراخن مامانمم سامسونگه ازین ساده ها که مثه سفره میمونه گذاشته

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
نه بابا چه ربطی به کف داره مگه کشوهات توش سوراخ داره واسه هوا؟ یخچال خواهرم الجیه کفی گذاشته ازینا ک ...

جدي چقد خوب من مي خواستم بزارن منو ترسوندن گفتن يخچالت توش هوا نميره و خراب ميشه 

عزيزم يعكس ميزارم ببين از اينا هم ميشه گذاشت؟

2706