2726
عنوان

بیاین بگین فلان چیز رو چطوری درست کنم + جوابها

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 92 پست

😂😂عاااالی بود دوستم(مخصوصا اون تیکه که فلانیو فلانی بیاین ببینین)

سعی میکنم این موارد رو رعایت کنم

ممنون بابت تذکر

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا دیروز خریدیم،،،یکم الان مونده واسه افطار،،،جات خالی

نوش جان 

منم دیروز درست کردم،جوز هندی هم خریدم ریختم،جوووون😋😋

خیلی خوب شد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
نه . یه تاپیک دیگه . البته زیادن.  عصر بود . بنده خدا گفت تو جنوب انبه رو با برنج میخوریم. با ...

چه عجیب

من جنوبم ندیده بودم البته ترشی درست میکنن یا انبه کالو با نمک میخورن 

اابته خرما رو کنار برنج همیشه میخورن

این دیگه اوق اوق نداره که🤕هرکی ی مزاجی داره دیگه 

ما شمالیا هم باقلای خام از چیزای مورد علاقمونه😋😋😋اشپله ماهی ام همینطور

خیلی ها همینم میگن اه اه😒😒

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
نميدونم من ب اسم شله مشهدي ميشناسم فقط

نه اون نیست .

شله مشهدی گوشت گوسفندی فراوان و حبوبات و بلغور داره .

ای خدااااا که چه خوشمزه است

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من خودم مشهدیم ولی مشهد زندگی نمیکنم  رگ میزنیم واسه شله،دلم واسه مامان بابام تنگ نمیشه ولی بر ...

😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️عزيزدلمممم

منم زياد شنبدم مشهديا عاشقشن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
صدام میزدی خب،،،،میومدم پشت سرت قایم میشدم

😂😂😂😂دستت درد نكنه 

دفه بعد صدات مبكنم هم پشت سرم قايم شووو هم هولم بده وسط فحش وحشي هاي سايت😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چه عجیب من جنوبم ندیده بودم البته ترشی درست میکنن یا انبه کالو با نمک میخورن  اابته خرما رو ک ...

دقیقا اشپل و باقلا توی اون تاپیک مطرح شد.

من میگم فقط عجیبه. تمام ‌

دیگه ادب خودمون رو با عوق و چندش و آه آه و پیف پیف نشون دادن زشته

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اصفهانم یه شله دارن اخه 

نه شله مشهدی یه چیزیه مثل حلیم ولی حبوبات و گوشت بیشتری داره،پر ادویه مخصوص و تنده،مشهدی ها روش قیمه میریزن میخورن

پختشم خیلی سخته

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
نه اون نیست . شله مشهدی گوشت گوسفندی فراوان و حبوبات و بلغور داره . ای خدااااا که چه خوشمزه است

روش قيمه هم ميريزن فك كنم

😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️عزيزدلمممم منم زياد شنبدم مشهديا عاشقشن

🤩🤩

اره خیلی خوبه 

جان جانانه😂

2706