2703
2553
عنوان

بیاین بگین فلان چیز رو چطوری درست کنم + جوابها

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون تاپیکه گوشت تو پرئودی🤔🤔رو میگی من نرفتم توش اصلا

نه . یه تاپیک دیگه . البته زیادن. 

عصر بود .

بنده خدا گفت تو جنوب انبه رو با برنج میخوریم. باید میخوندی پستها رو

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2456
کی به شله توهین کرده؟؟؟🤬🤬 من هرسال بخاطر شله میرم مشهد،تنها دلبستگیم به مشهد شله ست😠

منم يبار خوردم😁😁

اسمشو يادم نيس

قشنگ ميگفت عوووقققق اه اههه

بعد با سوسك و ملخ و خر مقايسه ميكرد ميگفت سوسكم نعمت خداس نگيم عووق؟

قيافه من در مقابل اين حرف احمقانه😰😰😰😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ولی واقعا خیلی زشته حالا خوراکی‌یه طرف چون مطمئنن تو منوی غذای هر خانواری یه چیزایی هست یه خانواده ی دیگه بدشون میاد ولی کاش تو همه چیز اینطوری باشیم

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
😂😂😂 ایشون که بحثشون جداست 😅

اتفاقا دیروز خریدیم،،،یکم الان مونده واسه افطار،،،جات خالی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714
نکنه شله بریون زیره بوده ؟ که گوشت و برنج و زعفرون و زیره داره ؟

نميدونم من ب اسم شله مشهدي ميشناسم فقط

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اهان  الان  متوجه شدم باید یاد بگیریم که به عقاید و علایق دیگران‌ احترام بگذاریم توهر زمینه ای ! چون من فلان چیزو دوست ندارم دلیل نمیشه بد باشه 

با انهمه‌ دیوااانه دلش بسته ی ماشد  ای من‌ ب فدای دل دیووووانه پسندش    عاشقتممممممم‌‌  مرد من  
کی جرات کرده به شله مشهدی چپ نگاه کنه😱😱😱من مشهدی نیستم ولی عاشقشم

😅😅😅من تنها بودم اونموقع نتونستم دفاع كنم از شله

منم يبار خوردم😁😁 اسمشو يادم نيس قشنگ ميگفت عوووقققق اه اههه بعد با سوسك و ملخ و خر مقايسه ميكرد ...

من خودم مشهدیم ولی مشهد زندگی نمیکنم 

رگ میزنیم واسه شله،دلم واسه مامان بابام تنگ نمیشه ولی برا شله چرا😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
ولی واقعا خیلی زشته حالا خوراکی‌یه طرف چون مطمئنن تو منوی غذای هر خانواری یه چیزایی هست یه خانواده ی ...

احسنت. حرفم همینه.

عصر یه خانمی تاپیک زده بود عکس برنج و انبه. میوه ی انبه. خوب عجیبه برای ما . ولی اونجا رایجه. و طرف همون لحظه داره اون رو میخوره  بعد مات نوشتن شماها زنده این جنین جیزی میخورین؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
😅😅😅من تنها بودم اونموقع نتونستم دفاع كنم از شله

صدام میزدی خب،،،،میومدم پشت سرت قایم میشدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706