2737
2734
عنوان

بیاین بگین فلان چیز رو چطوری درست کنم + جوابها

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 92 پست
آفرین آفرین بنده خدا نوشته هر کی حالش بد میشه نیاد از دم اومدن عوق  عوق کردن

اصن این جمله اینطوری‌تو ذهن خونده میشه 

هرچی حالت بیشتر بهم میخوره زود تر‌بیا 😂

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
@yaas1392     @parzhak    

بخدا من اینجوری نکردم 😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفیمیدم

ایا پیرو تاپیک دیگری است???

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728
آفرین آفرین بنده خدا نوشته هر کی حالش بد میشه نیاد از دم اومدن عوق  عوق کردن

کی نوشته؟ کو کجا؟

کدوم تاپیک؟

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

فلان چیز چیه که میخورنش مشکوک میزنی  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
توو يه تاپيك شُله مشهدي  ملت ميومدن ميگفتن عوووق عوووق گفتم شعور يعني نعمت خدارو عوق نميگن او ...

نکنه شله بریون زیره بوده ؟

که گوشت و برنج و زعفرون و زیره داره ؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
توو يه تاپيك شُله مشهدي  ملت ميومدن ميگفتن عوووق عوووق گفتم شعور يعني نعمت خدارو عوق نميگن او ...

کی به شله توهین کرده؟؟؟🤬🤬

من هرسال بخاطر شله میرم مشهد،تنها دلبستگیم به مشهد شله ست😠

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
کی به شله توهین کرده؟؟؟🤬🤬 من هرسال بخاطر شله میرم مشهد،تنها دلبستگیم به مشهد شله ست😠

قربون امام رضا بشم😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706