1265
1267
عنوان

بیاین بگین فلان چیز رو چطوری درست کنم + جوابها

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 92 پست
کی جرات کرده به شله مشهدی چپ نگاه کنه😱😱😱من مشهدی نیستم ولی عاشقشم

😅😅😅من تنها بودم اونموقع نتونستم دفاع كنم از شله

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
منم يبار خوردم😁😁 اسمشو يادم نيس قشنگ ميگفت عوووقققق اه اههه بعد با سوسك و ملخ و خر مقايسه ميكرد ...

من خودم مشهدیم ولی مشهد زندگی نمیکنم 

رگ میزنیم واسه شله،دلم واسه مامان بابام تنگ نمیشه ولی برا شله چرا😂😂

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

ولی واقعا خیلی زشته حالا خوراکی‌یه طرف چون مطمئنن تو منوی غذای هر خانواری یه چیزایی هست یه خانواده ی ...

احسنت. حرفم همینه.

عصر یه خانمی تاپیک زده بود عکس برنج و انبه. میوه ی انبه. خوب عجیبه برای ما . ولی اونجا رایجه. و طرف همون لحظه داره اون رو میخوره  بعد مات نوشتن شماها زنده این جنین جیزی میخورین؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1258
اتفاقا دیروز خریدیم،،،یکم الان مونده واسه افطار،،،جات خالی

نوش جان 

منم دیروز درست کردم،جوز هندی هم خریدم ریختم،جوووون😋😋

خیلی خوب شد

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
نه . یه تاپیک دیگه . البته زیادن.  عصر بود . بنده خدا گفت تو جنوب انبه رو با برنج میخوریم. با ...

چه عجیب

من جنوبم ندیده بودم البته ترشی درست میکنن یا انبه کالو با نمک میخورن 

اابته خرما رو کنار برنج همیشه میخورن

این دیگه اوق اوق نداره که🤕هرکی ی مزاجی داره دیگه 

ما شمالیا هم باقلای خام از چیزای مورد علاقمونه😋😋😋اشپله ماهی ام همینطور

خیلی ها همینم میگن اه اه😒😒

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                        یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر!😐😐✋🏻
1281
نميدونم من ب اسم شله مشهدي ميشناسم فقط

نه اون نیست .

شله مشهدی گوشت گوسفندی فراوان و حبوبات و بلغور داره .

ای خدااااا که چه خوشمزه است

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من خودم مشهدیم ولی مشهد زندگی نمیکنم  رگ میزنیم واسه شله،دلم واسه مامان بابام تنگ نمیشه ولی بر ...

😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️عزيزدلمممم

منم زياد شنبدم مشهديا عاشقشن

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
صدام میزدی خب،،،،میومدم پشت سرت قایم میشدم

😂😂😂😂دستت درد نكنه 

دفه بعد صدات مبكنم هم پشت سرم قايم شووو هم هولم بده وسط فحش وحشي هاي سايت😂

1226
چه عجیب من جنوبم ندیده بودم البته ترشی درست میکنن یا انبه کالو با نمک میخورن  اابته خرما رو ک ...

دقیقا اشپل و باقلا توی اون تاپیک مطرح شد.

من میگم فقط عجیبه. تمام ‌

دیگه ادب خودمون رو با عوق و چندش و آه آه و پیف پیف نشون دادن زشته

اصفهانم یه شله دارن اخه 

نه شله مشهدی یه چیزیه مثل حلیم ولی حبوبات و گوشت بیشتری داره،پر ادویه مخصوص و تنده،مشهدی ها روش قیمه میریزن میخورن

پختشم خیلی سخته

نه اون نیست . شله مشهدی گوشت گوسفندی فراوان و حبوبات و بلغور داره . ای خدااااا که چه خوشمزه است

روش قيمه هم ميريزن فك كنم

😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️عزيزدلمممم منم زياد شنبدم مشهديا عاشقشن

🤩🤩

اره خیلی خوبه 

جان جانانه😂

1241