2726
عنوان

بنظر شما مدلش یه کم قدیمی و زشت نیست؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 84 پست
۱۰۰۰ دوره؟ نمیدونی؟

۱۰۰۰ دور؟اونجاشو نمیدونم ولی برا من عالی کار کرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

من پارسال گاز میخواستم بخرم یهو کشسد بالا گاز اخرین مدل و دیجیتالو داشتم دوتومن میگرفتم قسط اولشو دادم نامرد فروشنده گفت همه رو بیار تسویه کن وگرنه گازتو نمیدم پولمم گرفتم رفتم اسنو معمولی  و قدیمی گرفتم یکو نیم همه میگفتم بمون بعدعروسی بگیر الان همون گاز من سه تومن شده معمولیه مطمینم دیگم نمستونستم بگیرم جون قدیم ترم هست کیفتیتشم بهتره سنگینه و محکم راضیم خوشحالم گرفتم توام بگیر شکلش فرق داره وگرنه م*ل بقیه کارش شستنه

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندکیلوعه؟ از کجا خریدی ادرس بده منم بخرم

۷ کیلویی 

شیراز 

ادرس میخوای چیکار   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خیییلی حساسم

این حساسیتت رو جای مهم خرج کن نه سر چیزای بیخودی 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2728

وا کجاش بده ؟؟ازمن شکلش ساده تر از اینم هس مهم کار کردشه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
۱۰۰۰ دور؟اونجاشو نمیدونم ولی برا من عالی کار کرده

چروک نمیکنه؟ سنسور تشخیص وزن داره؟ بدون تسمه ست؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

خیلی هم خوبه . بخر.مثلا ماهایی که ده سال قبل ازدواج کردیم و وسایلمون الان قدیمی شدن باید به فکر تعویضش باشیم. وسیله ها هر چی قدیمی تر کیفیتشون بهتر😀

گپ لاغری. لینک و کپی کن توی تل گرام @rejimcalorishomary
خیییلی حساسم

منم حساسم رو ظاهر و اگه من بودم نمیخریدم تا پول دستم بیاد ی بهترشو بخرم،چون میدونم اینقد تو ذوقم میزنه و در نهایت با ضرر باید عوضش کنم.5700میتونی لباسشویی 10کیلویی lgبخری،ولی بدون گارانتی.من از هندیجان خریدم و عالیه

چروک نمیکنه؟ سنسور تشخیص وزن داره؟ بدون تسمه ست؟ 

مال من بدون تسمس نه چروکم نمیکنه.سنسور تشخیص وزنشو نمیدونم چون تاحالا خودم وزنشو رعایت کردم نمیدونم داره نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خیلی دنبال لباسشویی ام ولی تهران ال جی زیر هشت تومن  لباسشویی

من یه نفر هست ک برام وسایل میاره

میخوای شماره شو بهت بدم ؟ 

2706