1421
1389
عنوان

پريود شدن بعد از انجام اى يو اى

81 بازدید | 8 پست

سلام خانما من الان ٩ روزه كه اى يو اى انجام دادم و ٢٢ سيكلمه من دوره هاى خودم معمولا ٢٤ روزه است اين ماه هم به خاطر دارو ٢٤ روزه ميشه يا نه بايددحتما دو هفته از اى يو اى بگذره بعدش پريود بشى در صورت منفى بودن؟

مثل  قبله.تاریخت معمولا تغییری نمیکنه.انشااله که مامان شدی

شما انجام داديد؟اخه دكتر به من گفت بعد از ١٦ روز از بده بعد ١٦ روزم دوره ام ميشه ٢٩ روزه كه هيچوقت اين طورى نبودم نميدونم ديگه

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

دوهفته بعدآی یو آی

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1401
يعنى حتما دو هفته بعد از اى يو اى پريود ميشى؟

نمیدونم.ولی حتما دوهفته بعد تخمک گذاری پریود میشی

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
شما انجام داديد؟اخه دكتر به من گفت بعد از ١٦ روز از بده بعد ١٦ روزم دوره ام ميشه ٢٩ روزه كه هيچوقت ا ...

من دوبار ای یو ای 3بار ivf داشتم.اینقدر که بدنم مقیده توی این دوران سر تاریخ و ساعت پریود بشه بقیه وقت ها نیست.

من دوبار ای یو ای 3بار ivf داشتم.اینقدر که بدنم مقیده توی این دوران سر تاریخ و ساعت پریود بشه بقیه و ...

مشكلتون چى بوده شما؟يعنى دوره هات هر چند روزه كه باشه همون موقع ميشى يا بايد ختما دو هفته بگذره ؟