2410
2553
عنوان

راهنماییم کنید توروخدا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 65 پست
خودش نمیده میترسم الانم ک خونه بابامم بره ادعا تمکین کنه میگه من سرکار نمیرم ک پول بهم ندن دیگه این ...

همین فردا برو پیش وکیل .قبل از ادعای عدم تمیکن کنه و اینکه تو شاهد داری که اون بیرونت کرده 

وقتی شکایت کنی مجبوره بده برا منم از تو شرکت اومد بیرون اما قاضی برام نفقه تعیین کرد مهریه هم میخاد ...

نمیده میدونم 

تمکین چطوریه 

بره درخداست بده بعد دادگاه به من میگه برو خونت یا حق ازداج دومو میده بهشو مهریمم باطل میکنه؟ 

بخدا من هیچی نمیدونم ببخشید توروخدا 

تا برم با یه وکیل حرف بزنم پول جور کنم برم وکیل ببینم خشکو خالی اوردم خونه بابام

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو محضری که عقد کردی المثنی سند ازدواجت بگیر . با شناسنامت و المثنی برو دادخواست بده همشو توقیف کن ...

اشغال شناسنامم نداد طلاهامم گرفته میگم ک لباسم نزاشت بیارم

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
2456
نمیده میدونم  تمکین چطوریه  بره درخداست بده بعد دادگاه به من میگه برو خونت یا حق ازداج د ...

تمکین یعنی شما بری تو خونش . ولی چه بری چه نری مهریه بهت تعلق میگیره فقط نفقه تعلق نمیگیره. بعدم اگه درخواست تمکین داد شما حق اعتراض داری اینجوری نیست امروز درخواست بده فردا بتونه زن بگیره

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
کجا باید برم دادگاه؟ الان بخدام شکایت کنم ک منو بیرون انداخته باید برم پاسگاه؟ 

شما وقتی وکیل بگیری خودش کاراتو انجام میده ...واسه دادخواست مطالبه مهریه و نفقه باید بری دادگاه ...ولی وکیل داشته باشی بهتره ..تنهایی اقدام کنی ممکنه نتونی حقتو ازش بگیری و یه جاهایی ب خاطر نداشتن اطلاعات گیر کنی 

سه بار تاحالا اسم دختر تو گوشیش دیدم بابام میگه تو حساسی نباید به روش بیاری اصلا میگم یعنی اون بیاد ...

بابا بخاطره اینکه میترسه طلاق بگیری بیفتی گردنش 

بخاطره این اینجوری میکنه

عجب بابایی 😕😣😒

خدا ب دادت برسه😔

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

خب برو محضری که عقد کردی المثنی عقد نامه بگیر .با همون فک کنم کارت میشه . بعد ثبت احوال هم میتونی بگی برگه موقت بهت بدن از شناسنامت یا کارت ملیت

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
2714

به محض اینکه شکایت مهریه ات تنظیم شد  . پلیسم ببر بگو بیرونم کرده وسایل منزل رو صورت جلسه کنن

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
به محض اینکه شکایت مهریه ات تنظیم شد  . پلیسم ببر بگو بیرونم کرده وسایل منزل رو صورت جلسه کنن

واسه شکایت مهریه باید مدارکشو داشته باشه ایشون باید اول باید پلیس صورت جلسه کنه ک بیرونشون کردن 

عزیزم مشاور وکیل فوق فوقش صد تومنه،برو قشنگ سوالاتو بپرس،اینجا بیشتر گیج میشی

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
بابام میگه تو حساسی ولی بخدا تحمل این حرفارو ندارم دیگه تازه پرو پرو میگه من همینم خواستی بمون نخوا ...

عزیزم کی گفته زندان نداره خیلی بی سرو صدا صب پاشو برو دادگاه قضایی یه فرم اعسار بگیر بده آشناهات پر کنن بعدم برو با سند ازدواج و شناسنامت دادخواست بده برا اجرای مهریه سه روز بعد شعبه مشخص میکنن ب راحتی میری همه اموالشو توقیف میکنی وااای حالم ازش بهم خورد بزار ب گوه خوردن بیوفته

2706