2726
عنوان

راهنماییم کنید توروخدا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 65 پست
بابام میگه تو حساسی ولی بخدا تحمل این حرفارو ندارم دیگه تازه پرو پرو میگه من همینم خواستی بمون نخوا ...

بابت میگه تو حساسی؟

واقعا مردا همشون یکین😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

500تا با سه دنگ خونه ک خونه نداره بابام میگه دیگه کلا زندان نمیکنن  خیلی اینجوری بده

اتفاقا چون ۵٠٠تاس زندان داره .اون ک میگن زندان نیس واسه مهریه ١١٠ به پایینه ک اونم در صورت عدم پرداخت زندان میکنن

زندان میکنن . مگه میشه پرداخت نکنه و زندان نکنن

بابام میگه دو وزه اینجوری شده

خدایی اگه اینجوری باشه کی حق منو بگیره سختیایه زندگیشو تحمل کردم بی پولی درس خوندنش سربازی رفتنش بعذ کیفو حالشو یکی دیگه ببره

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
2728
اتفاقا چون ۵٠٠تاس زندان داره .اون ک میگن زندان نیس واسه مهریه ١١٠ به پایینه ک اونم در صورت عدم پرداخ ...

نیست فقط ۱۱۰ تا قبول میکنن بقیش باید اموال معرفی کنه

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
باید بری دادخواست مطالبه مهریه بدی نمیدونم چندوقته بیرونت کرده چون میتونی بابت نفقه هم ازش شکایت کنی ...

امروز صب بیرونم کرده با مامانم دوتایی رسوندمون خونه ی بابام

بابام میگه دو وزه اینجوری شده خدایی اگه اینجوری باشه کی حق منو بگیره سختیایه زندگیشو تحمل کردم بی پ ...

وا من دوستم شوهرشو انداخت زندان . بابات حتما راضی به طلاق نیست که داره ته دلتو خالی میکنه

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
با وکیل صحبت کنید بهتره چون احتمال اینکه بتونید بخاطر بیرون کردن شما ازشون شکایت کنین هم زیاده و مهر ...

وکیل خانم بهتره یا اقا

من هیچی از مدارکم نیوردم نزاشت بیارم حتی لباسامم نزاشت

نه گلم تا هزارتا سکه هم مهریه باشه باید پرداخت شه 

برو بپرس . باید پرداخت کنه ولی باید تیکه تیکه بذاری اجرا یا مال معرفی کنی و ثابت کنی که داره .دوستمم ۳۱۳ تا بود همشو گذاشت ولی ۱۱۰ تا رو قبول کردن

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
وا من دوستم شوهرشو انداخت زندان . بابات حتما راضی به طلاق نیست که داره ته دلتو خالی میکنه

شوهرم شغلشم خوبه بعد دوسش جدا شده 300میلیون داده به زنه ولی بابام میگه دیگه زندان نداره

امروز صب بیرونم کرده با مامانم دوتایی رسوندمون خونه ی بابام

اگه تصمیمت جدی هس ..صد در صد برو با یه وکیل صحبت کن چون میتونی مهریه تو بگیری ..مهریه ت عندالمطالبه هس دیگه؟وضع مالیش چطوره؟

شوهرم شغلشم خوبه بعد دوسش جدا شده 300میلیون داده به زنه ولی بابام میگه دیگه زندان نداره

داره بخدا دوستم انداخت زندان . الان طرف زندانه بدون وثیغه هم نمیتونه بیاد بیرون .

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
یا خدا چه قدر یه آدم میتونه کثیف باشه که بگه فرم همونا رو بپوش تا من تحریک شم    

هیچکس درکم نمیکنه بخدا دیشب اینقدررر پیش خدا التماس کردم ولی صدامو نمیشنوه دارم دیوونه میشم توروخدا برام دعا کنید

روزه بودم امروز انداختم بیرون

2706