2726
عنوان

حق با منه یا خواهرشوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 58 پست
منم ادامه ندادم حالا امروز زنگ زده هرچی از دهنش در اومده گفته میگه تو به ما توهین کردی دیگه هممون از ...

بنظر اسم فامیلش رو نباید میاوردی در مورد خودش حرف میزدی درست بود گرچه کلا بیخود کرده دیگه کشش داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا سابقه بستری شدن تو بیمارستان روانی هم داره

خوب عزیزم پس ایشون تکلیفش روشنه خودتو ناراحت نکن مال ما که سالمن همین مدلن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
بچه ها ممنون که به حرفام گوش دادید 😘فقط بگید اگه دیدمش رفتارم باهاش چطور باشه؟

اگه دیدیش فقط سلام کن و باهاش اصلا هم کلام نشو.منم یه خواهرشوهر دارم که چندبار سعی کرده ضایعم کنه.منم تصمیم گرفتم اصلا صمیمی نشم باهاش.اونوقت خودش نی کشه کنار

عزیزم ناراحت نشو بعضیا بیشعورن دست خودشون نیست  من باشم که نمیتونم اصلا جواب بدم بغض میکنم از ب ...

من😩خیلی بده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
بنظرم داستانایی از قبل هم بوده انگار ماجرا رو نصفه گفتی یه کاره خواهرشوهرت به شما پرید؟ یکم فکر کن ...

از همون اول از من خوشش نمیاد نمیدونم چرا حالا بقیه خواهر شوهر ام خوبنا نمیدونم این چرا اینجوریه

باهات بحث نمیکنم فقط میکشمت😂😂

چرا میخوای منو بکشی ،زحمت منو زنداداشای  خودم میکشن 😂😂

شما خواهر شوهر خودتو بکش کار زیاد داری،قبلشم قرض بده به من بدم زنداداشای منو بخوره😂 تا قدر مارو بدونن😂😂😂😉😉😉