1147
1273
عنوان

حق با منه یا خواهرشوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 58 پست

عزیزم ناراحت نشو بعضیا بیشعورن دست خودشون نیست  من باشم که نمیتونم اصلا جواب بدم بغض میکنم از بچگی اون جوری ام یکی چیزی بگه نمیتونم جواب بدم بغض میکنم کیا مثل منن

خدایاااااا به کدامین گناه😭😭😐😐اهان اون باشع باشع حله ببخشید مزاحم شدم🤩🤩

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

[QUOTE=91349256]عزیزم ناراحت نشو بعضیا بیشعورن دست خودشون نیست  من باشم که نمیتونم اصلا جواب بدم بغض میکنم از ب ...[/QUOTE

من گریه میکنم ولی جوابم میدم ولی نه خیلی کوبنده

نرم افزار spss تحلیل اماری👩
1279
منم ادامه ندادم حالا امروز زنگ زده هرچی از دهنش در اومده گفته میگه تو به ما توهین کردی دیگه هممون از ...

بنظر اسم فامیلش رو نباید میاوردی در مورد خودش حرف میزدی درست بود گرچه کلا بیخود کرده دیگه کشش داده

8

بنظرم داستانایی از قبل هم بوده انگار ماجرا رو نصفه گفتی

یه کاره خواهرشوهرت به شما پرید؟ یکم فکر کن شاید جایی چیزی گفتی دیوونه هم باشه یهو جنی نمیشه که

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت!
بنظرم داستانایی از قبل هم بوده انگار ماجرا رو نصفه گفتی یه کاره خواهرشوهرت به شما پرید؟ یکم فکر کن ...

باورکن من چند ماهه ندیدمش کلا خیلی باهاش رابطه ندارم

بچه ها ممنون که به حرفام گوش دادید 😘فقط بگید اگه دیدمش رفتارم باهاش چطور باشه؟

اگه دیدیش فقط سلام کن و باهاش اصلا هم کلام نشو.منم یه خواهرشوهر دارم که چندبار سعی کرده ضایعم کنه.منم تصمیم گرفتم اصلا صمیمی نشم باهاش.اونوقت خودش نی کشه کنار

بنظرم داستانایی از قبل هم بوده انگار ماجرا رو نصفه گفتی یه کاره خواهرشوهرت به شما پرید؟ یکم فکر کن ...

از همون اول از من خوشش نمیاد نمیدونم چرا حالا بقیه خواهر شوهر ام خوبنا نمیدونم این چرا اینجوریه

1257
باهات بحث نمیکنم فقط میکشمت😂😂

چرا میخوای منو بکشی ،زحمت منو زنداداشای  خودم میکشن 😂😂

شما خواهر شوهر خودتو بکش کار زیاد داری،قبلشم قرض بده به من بدم زنداداشای منو بخوره😂 تا قدر مارو بدونن😂😂😂😉😉😉