2733
2734

سلام ..بچه ها یه کاربر بود رادیولوژی خونده بود میخام سونوم ببینه کسی میدونه کیه تگش کنم ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

سونوتو بذار

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لطفا تگش کنید دکتر یه من من کرد برای بند ناف بعدم گفت هیچی نیس استرس گرفتم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

یادمه امضاش نوشته بود سونو میخونم هر کسی داره یعنی درسش خونده بود وگرنه خودم میتونم بخونم میخام مطمن بشم 

2738

@hami    

خاهش میکنم بیا برام بخون خون رسانی بند ناف مشکل نداره استرس گرفتم شدید 😢

@پاپریکا    

عزیزم سونوم ببین با مال خودت مقایسه کن اگه چیزی یادته 

عزیزم بنظرم نرماله چیزی که فهمیدم Ri باید کمتر از یک باشه که ولسه شما هم نرماله 

آره گلم انگار خوبه ...من استرس الکی داشتم ...فدات🤗

2706