2737
2734
عنوان

کیا آمپول hcg زدن؟؟؟ بیاین کمک

3508 بازدید | 36 پست

سلام خانوما، امروز دکتر بودم گفت تخمک نداری بعد سونوگرافی که انجام دادم گفت 2تا آمپول برات مینویسم از فردا بزن بعد از فردا هم تا سه روز نزدیکی کن، حالا شوهرم گیرداده شب شهادت خوب نیست نزدیکی کنیم یا شب چهارشنبه خوب نیست پس من چیکار کنم؟تورو خدا نخندین واقعا" مهمه لطفا" بگین مرسی.

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

عزیزم..این خوب نیس درسته ولی خوب شما هم چاره ای جز این ندارین

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خودم اینارو قبول دارم.. ولی اگه واقعا مجبور شمو دارو مصرف کرده باشمو چاره ای نباشه صدقه میندازم وضو میگیرم دعا میخونم و از خدا میخام که ببخشه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2738

فولیکول خوب نداشتی بعد امپولت داده الکی؟؟؟؟؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
خب واقعا خوب نیست میدونی شب چهارشنبه اگه بچه ای گیرتون بیاد ممکنه دیوانه باشه اینو تو ایات و روایا ...

خب بله میدونم ولی چاره ای دارم ؟آمپولو چیکارکنم؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
اگه شوهرت راضی نمیشه بهتره امپول نزنی نگه دار تو یخچال ماه دیگه بزن 

یه ماه نمیشه نگه داشت زود انقضا میشه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من میگم یه صدقه میدیم اشکال نداره قبول نمیکنه انگار همه بچه ها خراب شدن😀

من سرچ کردم نظر مراجع اینه بهتره انجام نشه

ینی گناه یا حرام نیس

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706