2737
2734

من دوساله ريزش مو شديد داشتم دكترم گفته بود از تيروييده كلي اونجوري دوا درمون كردم هزينه كردم بازم ريزش داشتم سرم خيلي كم مو شده همه كار كردم مزو انواع قرص امپول مكمل

حالا تشخيص دادن چندتا دكتر ديگه كه از تيرووييد نبوده احتمالا هورمونيه 

به نظرتون اگه هورمونام درست بشه در مياد دوباره؟ من تيروييدم نرماله هورمونام به هم ويخته هستش

تاحالا كسي بوده ريزشش به خاطر هورمون بوده باشه بعد دوباره دربياد وقتي هورموناش درست شد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد در صد ریزش بهتر میشه ولی گاهی  پیاز مو دیگه وجود ندارد و ممکنه پرپشت نشه.یعنی جدید در نیاد .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

خواهر شوهر منم موهاش خیلی کم پشته اول دکتر گفت از هورموناته ؛قرصم خورد خوب نشد .بعد وقتی چکاپ کامل رفت معلوم شو پروتیین بدنش کمه و بدنشو همش کم آب گذاشته.

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.
اخه يكسالو نيمه اشتباهي راهو رفتم ميگم نكنه چون دير متوجه شدم كلا ديگه در نياد 

نبابا منم بخاطر استرس کنکور موهام ریخا  

تایم دکتر رفتن و مصرف دارو نداشتم بعد یکسال ک رفتم دانشگاه رفتم دکتر الان بعد دوسال تازه دارن جوونه میزنن نگران نباش استرس باعث ریزش مو میشه و جواب نگرفتن از درمان دکتر خوب برو و ریلکس باش

❤ وخدایم کافیست.......
2738

سلام 

اگه از هورمون هس سعی کنید هر روز حتما یک لیوان دمنوش رازیانه رو مصرف کنین 

تجربه ای ک من دارم و خودم ازش جواب کردم الوورا رو با روغن نارگیل و کمی اب 5دقیقه بجوشون بعد از صافی رد کن اب پیاز بهش اضافه کن بزن ریشه موهات یک ساعت بمونه بعد بشور مممممطممممعن باش جواب میگیری منم دعا کن 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

همیشه باید رنگ ادرارت سفید باشه نه زرد  که معلوم باشه بدنت کم آب نیست. اینارو دکتر گفته بود

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.

اول هورمون تنظیم بشه بعدش ریشه موهاتو تقویت کن 

با روغن اووکادو روغن بادام روغن زیتون روغن مار  روغن مورد و روغن رزماری هرروز پوست سر رو ماساژ بده بعد دو سه ساعت بشور تا چند ماه   این روغن ها باید خالص و طبیعی باشن تا نتیجه ی خوب بدن