2733
2734

بچه ها سلام‌ . اسم فیلمو نمیدونم. موضوعش اینه که یه زنه با پسری دوست میشن. بعد شوهر زنه شک میکنه میفهمه با اون پسره سن. ادرسشو گیر میاره میره خونه پسره با یه چیز موزیکال گرد شیشه ای میشه توش چیزای ریز میزه. قاطی میکنه میزنه سر پسره میمیره پسره. کسی فهمید ایا اسم فیلمو

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

تام و جری🙄

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

اولش اونطوری شروع میشه که خیابون زنه میرفت کتاباش ریخت زمین پسره اومد کمک کنه. باد میزد این دامنش این ور اون ور میرفت پسره عاشقش شد

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه...بیشتر توضیح بده🙁

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2731

اسم زنه چی بود؟؟🤔🤔

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2738
تام و جری🙄

گوریل انگوری🖒😅😅

2706