2726

لطفا برای این تاپیکم گزارش بزنید سه روزه دنبال نی نی یارهام تاپیکمو حذف کنن تازه فهمیدم قانون جدید داره و نمیشه

هرکی گزارش زد لایک کنه براش سه تا صلوات میفرستم

لطفا😢

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2787837&slug=من-پربازدیدا-رو-خوندم&postId=90919189

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
قانونشون چیه😟

فقط تاپیکایی که محتوای خصوصی دارن مثل عکس و شماره تلفن و اینا رو حذف میکنن بعدش باید بری تو خصوصی بهشون پیام بدی ببشتر از سه روزه همه تاپیکاشون قفله

لطفا برام گزارش بزن مرسی

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

تعطیل شد 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
زدم گلم قانون جدید چیه؟🤔

نوشتم بالاتر

مسخره بازیه باید یه امکان بزارن ک خودمون حذف کنیم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
زدم عزیزم عنوانتو زدم‌غیر اخلاقی‌ فحاشی😂

عیب نداره😉

2706