2733
2734

سه ساعت گزاشته بودم بپزه و شیر رو ریختم نیم ساعت بعد میبینم شیرم بریده بریده شده نمیدونم شیرم خراب شده یا چی شده

شبم مهمون دارم دیگه هم هویج ندارم دوباره بپزم میشه مواد رو ابکش کنم دوباره شیر و اب مرغ بریزم???

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای چیکار کردی دختر یک قاشق ارد به اب سرد بزن به سوپت اضافه کن همش هم بزن ببین درست میشه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

میتونی ابکش کنی ابشو و تو مخلوطکن بریز هم بزنه شاید درست شد یکم هم ارد بزن در هد یک قاشق

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

شیر باید ولرم میکردی و و شعله سوپ کم حتی خاموش بهش اضافه میکردی و بعد از نیم ساعت هم برداری از شعله . دیگه نمیشه کاریش کرد . 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

سلام عزیزم

من همیشه برای سوپ شیر و قارچ، شیر و اول از همه میریزم که وقتی قابلمه سرده با شیر سرد با هم گرم بشن. ولی در کل اگه اول مواد ديگه رو میریزی شیر و جدا گرم کن بعد اضافه کن که بريده نشه.

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706