2726
عنوان

شوهرم جدیدا زود عصبی میشه و خودشو میزنه و لگد به وسایل

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرونی چیه بابا طرف بیمار روانیه به کل

وا چ حرفیه بلاخره آدم یجایی کم میاره مادرزادی روانی نبوده ک

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2728

شوهرمن قبلا همچین میکرد میگفتم عب نداره تخلیه میکنه خودشو بعدش ک مشت زد تو شیشه لامصب گردن منم انداخت دیگ ازش میترسم  الانم یکی پادرمیونی کرده برا برگشتنم چون اومدم خونه بابام منم شرط مشاوره گذاشتم

فشار زندگیه

سعی كن حرفاتونو به سمت شرایطی كه باعث عصبی شدنش میشه پیش نبری

وقتی میبینی داره رو به عصبی شدن میره بحثو عوض كن

اگه به تازگی اینطوری شده دلیلشو پیدا كن بنظرم بیشتر فشار اقتصادی باشه

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
گرونی چیه بابا طرف بیمار روانیه به کل

چرا ما یاد نمیگیریم به دیگران توهین نکنیم بنده خدا اومده اینجا درددل کنه میگید روانیه خوب خیلی ادمای تحصیلکرده و جنتلمن هم ازشون ی همچین کارایی سر میزنه چرا بعضیا باپلیدبازیشون زندگی زن و شوهرا رو سرد میکنن ....اشتباه از ما زناس که فک میکنیم تو نی نی سایت ی سری متخصص و روانشناس و ادمای موفق ریختن داریم ازشون نظرخواهی و کمک میخوایم....لطفا اتقدر بی رحمانه انتقاد نکنیم و نزاکت و ادب و شخصیت خودمونو حفظ کنیم میدونم اللن کلی حرف بارم میکنین ولی حرف دلمو زدم 

مردا ب کل روانی شدن

آره😂😂😂

شوهر منم خودش هی غر میزنه علکی منم آرومم هیچی نمیگم یا بعضی وقتا خندم میگیره

بعد به من میگه چرا انقد زود عصبی میشی

به دکترمم اومده میگه از وقتی باردار شده خیلی زود عصبی میشه😂😂😂

من نمیدونم چی بگم بهش

حالا نامزد من عصباني مي شه هيچي نمي گه هيچي اينم اعصاب ادمو خورد مي كنه، هرچي بپرسم جواب نمي ده..واي ...

شوهرمنم همینجوره😥😥

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2706