2726

من اقدامم گذشته تو مرحله گرم و استرس زا حیاتی وقت موعدم هستم.برام دعا کنید باشم چون خیلی حرص خوردم.البته اگه نبود میخام جلوگیری سفت و سخت کنم.دیگه حالا حالا ها نمیخام با بچه کوچیک برام سخته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااااااي يعني ميشه براي منم بشه😍

چرا نشه عزیزم.برا هر کی ب وقتش

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2728
اصلا باور نمیکردم فرداش دوباره بی بی چک مثبت شد. دکترم گفت لازم نیست آزمایش بدی بی بی درسته برو سونو ...

ای جونم، عزیزم تبریک میگم بهت انشالا سالم و سلامت بدنیا بیاد، 😍😊🌹

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏
من بعد از 5 سال و نیم.اونروز صب ساعت 7 بیدار شدم رفتم با هزار تا نذر بی بی رو گذاشتم دیدم مثل همیشه ...

خداروشكر

صلوات فرستادم🌹

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
چرا نشه عزیزم.برا هر کی ب وقتش

وقتي تجربه هاي شما دوستاي گلمو ميخونم

دلم اميدوارميشه كه نوبت منم ميشه☺️

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
ای جونم، عزیزم تبریک میگم بهت انشالا سالم و سلامت بدنیا بیاد، 😍😊🌹

مرسی عزیزم انشالله قسمت شما

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
خداروشكر صلوات فرستادم🌹

قربونت برم.بخدا برا همه منتظرا همیشه دعا میکنم حس اون روزای منو انشالله همه تجربه کنن و بشینن برا بقیه تعریف کنن ک چ حالی شدن.انشالله خیلی زود نصیب شما هم بشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
کل لباسام وسط اتاق بود که مرتب و جدا کنم شلوار گل گلی به پا ...موی شونه نزده ....پریشون مادر شوهری ...

خوب اینجا یعنی خوشحال شدی یا نه؟؟؟؟ 😂😂😂

دعا کنید هفته دیگه تاپیک بزنم که منم مامان شدم واسم صلوات بفرستین😘
قربونت برم.بخدا برا همه منتظرا همیشه دعا میکنم حس اون روزای منو انشالله همه تجربه کنن و بشینن برا بق ...

ممنون مهربون💚

ان شاءالله🙏🏻🌹

اصلا شک نمیکردم باردار باشم اما فعلا دو ماهمه من فقط میخوابیدم فکر میکردم چون بهاره خوابالو شدم&nbs ...

عزیزم 😂، مطمئن باش صلاحی در کار هست، خواهر من هم ناخواسته و بدون اینکه شک کنه باردار شد و بعدها صلاح این اتفاق براش روشن شد، به مصلحت خدا شک نکن، انشالا سلامت بدنیا بیاد. 🌹🌹❤️😉

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏
وقتي تجربه هاي شما دوستاي گلمو ميخونم دلم اميدوارميشه كه نوبت منم ميشه☺️

انشالله.عزیزم هیچوقت ناامید نشو فقط پیگیر باش ک یوقت حسرت نخوری بگی تلاش نکردم

2706