2737
2734
بعد چهار ماه اقدام و هرماه بی بی چک منفی روز موعدم بود بی بی چک گذاشتم رفتم بیرون گفتم ایندفعه هم حت ...

عزیزم چه حال خوبی واقعا، خوش بحالت 😍😍😊😊

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذان صبح بیبی زدم و به سرعت دوتا خط افتاد شوکه شدم تا صب به سقف زل زدم

خوشحال شدی یعنی؟ یا شما هم نمیخواستی

سه سال تو اقدام بودم یه سقط داشتم دوماه بود ناامید شدم کار داشتم ودیگه دکتر نرفتم بعد رفتم دکتر برای ...

وااااای چه روز خوبی بوده، حس و حالتو درک میکنم 😊😊😀😀

2731
عزیزم چه حال خوبی واقعا، خوش بحالت 😍😍😊😊

اصلا باور نمیکردم فرداش دوباره بی بی چک مثبت شد. دکترم گفت لازم نیست آزمایش بدی بی بی درسته برو سونو واسه تشکیل ساک بارداری. رفتم خدارو شکر تشکیل شده بود

از وقتی نی نی تکون خورد یواش یواش باورم شد ک منم نی نی دارم. الانم 7 ماهم تموم شده وارد 8 شدم انشالله تیر ماه میاد تو بغلم😍😍😍😍

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
خوشحالی کجا بوده  من اصلا آمادگی بچه دار شدن نداشتم  عمرا تصور نمیکردم باردار باشم

جدی؟! من نمیدونم چرا نمیتونم بارداری ناخواسته رو درک کنم، مگه میشه خود آدم متوجه نشه یا حتی شک هم نکنه، الان باردارید؟ یا بدنیا اومده نی نی تون😊😀

خودت فکرکن بعد۵سال مثبت شد

وااااااي

يعني ميشه براي منم بشه😍

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2738
جدی؟! من نمیدونم چرا نمیتونم بارداری ناخواسته رو درک کنم، مگه میشه خود آدم متوجه نشه یا حتی شک هم نک ...

اصلا شک نمیکردم باردار باشم اما فعلا دو ماهمه

من فقط میخوابیدم فکر میکردم چون بهاره خوابالو شدم 

خوشحال شدی یعنی؟ یا شما هم نمیخواستی

اصلا مات و مبهوت !!!فک میکردم بارداری همیشه واسه بقیس و خیلی بعدها برام اتفاق میفته کلا تو ماه یه بار یا دوبار اقدام داشتم بیشتر منتظر بودم پریود شم واصلا بهش فک نمیکردم 

اره عزیزم روز 24 هستم از بی بی بیذااااااارم  منتظرم چارشنبع بشه

ای جونم، انرژی مثبت بده بخودت مطمئن باش نی نی داری، مثبت بودی بیا روحیه بده بهمون 😊😊

وااااااي يعني ميشه براي منم بشه😍

اره عزیزم چرا نشه خدای من خدای توهم هست شک نکن 

تیکر بارداری نیست.هدفمه ک انشالله بهش برسم وزن شروع ۴۸هدف ۶۵.من میتونممممممم
جدی؟! من نمیدونم چرا نمیتونم بارداری ناخواسته رو درک کنم، مگه میشه خود آدم متوجه نشه یا حتی شک هم نک ...

اولین بار درحین شوک و ناباوری من داشتم البته جلوگیزی نکرده بودم ولی تصور از خودفک نمیکردم باردارشم

سلام من ۹ماه بود که اقدام کرده بودم دیگه کم کم داشتم ناامید میشدم بی‌بی چکم تا ۸ روز بعد از عقب ان ...

عزییییزم، این آزمایش بتا فقط توی دل آدمو خالی مکنه، الهی شکر که به مراد دلت رسیدی، 😀😀🌹❤️

من بعد از 5 سال و نیم.اونروز صب ساعت 7 بیدار شدم رفتم با هزار تا نذر بی بی رو گذاشتم دیدم مثل همیشه هیچی ب هیچی آوردم گذاشتم رو روشویی بعدش رفتم دستامو شستم یبار دیگه با حسرت نگا کردم چشام چارتا شد دیدم خط انداخته.موقع سیل و بارون شدید بود همه جا تعطیل رفتم شوهرمو بیدار کردم گفتم پاشو بی بی چکم مثبته اونم هاج و واج .گفتم باید بری ی بیبی چک دیگه بیاری تو اون بارون بنده خدا با هزار دردسر رفت یکی خرید اینم امتحان کردم دیدم بعللللللله مثبته هنوز دوتاشونو با پاکتاشون دارم میخوام نگهشون دارم تا همیشه لطف خدا رو یادم بمونه ک تو اوج ناامیدی چیکار کرد برا این بنده حقیرش.من و شوهرم تا چند روز تو یه عالمی بودیم انگار گیج بودیم.خدایا شکرت بابت معجزه خوشگلت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706