2737
2734

من میخوام اقدام کنم واسه بارداری، میخوام ااز مامانایی که بی بی مثبت گرفتن انرژی بگیرم، اگه دوست داشتین از خاطره شیرینتون بگین ☺️😊🙏❤️

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه کوچولو زود گفتی اگه یه ماه دیگه میگفتی احتمالا یه چیزایی واسه گفتن داشتم

آخی عزیزم، شما هم در حال اقدامی 😀

بعد چهار ماه اقدام و هرماه بی بی چک منفی روز موعدم بود بی بی چک گذاشتم رفتم بیرون گفتم ایندفعه هم حتما منفیه ولی بعد چند دقیقه اومدم دیدم حاله داره از خوشحالی زبونم بند اومد گریه میکردم فقط

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
2738

سلام

من ۹ماه بود که اقدام کرده بودم دیگه کم کم داشتم ناامید میشدم

بی‌بی چکم تا ۸ روز بعد از عقب انداختن پری نشون داد

بعدش رفتم آزمایش خون که بهم گف بتا خیلی پایینه احتمالا خارج از رحمی هستش

یک هفته شب و روز گریه کردم تا اینکه بعد از یک هفته رفتم سونو که خدا رو شکر ساک حاملگی دیده شد و بتا هم رفته بود بالا😍😍😍

الانم ۲ ماهه باردارم

اینم خاطره ی من 😄😄

کل لباسام وسط اتاق بود که مرتب و جدا کنم شلوار گل گلی به پا ...موی شونه نزده ....پریشون مادر شوهری ...

وااای عزیزم چرا لرز و استرس؟! از خوشحالی؟

سه سال تو اقدام بودم یه سقط داشتم دوماه بود ناامید شدم کار داشتم ودیگه دکتر نرفتم بعد رفتم دکتر برای عفونت معاینه دکتر گفت بارداری گفتم نه اقدامم ولی مطمئنم باردار نیستم گفت حالا قبل از معاینه یه آزمایش بارداری بدی بد نیست گفتم نه بابا بارداری کجا بود خلاصه دکتر سرش شلوغ بود برای دک کردن من آزمایش نوشت بعد رفتم آزمایش فرداش رفتم جواب گرفتم بیخیال به مسئول آزمایشگاه گفتم منفیه؟ گفت نه مثبته بعد یه نگاه اینجوری انداختم بهش 😒 گفتم شوخی کردید؟گفت نه شوخی چرا خانم مثبته و من بودم و پایان سه سال انتظار😭😂🙌

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706