2726

یکمیش زنگید گف بیاین خونه شوهرت منم میام اونجا....بابام گف من نمیرم اونجا ینی چی پاشم برم که چی بشه مثلا دخترمن قهرکرده پاشم برم خونه پسره که پرروتربشه...اونایی ک توجریان زندگیم بودن میدونن که این زنه دوست مشترکه بابام و پدرشوهرمه ینی بیشتر بابامو میشناسه و ازمریضی شوهرم کاملا مطلعه...حالا قراربود با هردومون ینی منوشوهرم رودرروبحرفه که البته ازکارای عموم تعجب کرد قراربود اونم باشه گفتم پس بایدبابامم باشه.من بدون بابام جایی نمیرم...حالا چی بگم؟شرایطم چی باشه؟نمیخام مستقیم بگم عوض نمیشه و طلاق میخام...شرط مشاوره میزارم و ازاونجایی که میدونم شوهرم قبول نمیکنه میخام بگم من تلاشمو کردمو باید بیادمشاوره...خودمم نمیدونم چی بگم😔

@manabula    

@عروسک_67    

@فاطمه09    

بیاین کمکم کنین😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه نمیدونم اصلاااا

عزیزم شوهرم مشکل اعصاب داره خودزنی کرده کینه ایه باباش دخالت میکنه و کلی مشکل دیگ...حالا تصمیم نهاییمو میخان چی بگم...خودمم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم چیکارکنم😢

2728
ن دیگ نرفتیم....اون زنه زنگید گفتم یااونابیان یا ی جای دیگ میایم

جدانشو میدونم دوستش داری ولی یه مدت تنهاباش بشین فکرکن

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
عزیزم شوهرم مشکل اعصاب داره خودزنی کرده کینه ایه باباش دخالت میکنه و کلی مشکل دیگ...حالا تصمیم نهایی ...

عزیزم فقط میتونم دعاکنم به حق این شبای عزیزمشکلت به بهترین طورممکن حل بشه😘توهم برام دعاکن شایدبه ارزوم رسیدم بادعای شماها.

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
2706